Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Mit tegyek? Szakított velem, mert elrontottam.

Figyelt kérdés

Már 3 éve voltunk együtt és nagyon szerettük egymást.

Őszinteségben és szerelemben éltünk, de egy nap bejelentette hogy ő szakitani kar velem mert ugy érzi hogy már nem szerelmes belém, csak szeret simán. Ennek ellenére még aznap ott voltam és szexeltünk is egyet és nehezen váltunk el... Azt mondta azért szakit velem merthogy nem figyeltem már oda eléggé rá és hogy elpunnyadt, unalmas a kapcsolatunk. Többekközt azért mert nem jártunk sehova csak hazajött a koliból és egész hétvégén az ágyban voltunk... azota elmondtam neki hogysajnálom és virágot vettem sétát és egy vacsorát is beszerveztem hogy jóvá tegyem. Persze nem egy nap akarom jóvá tenni csak igy inditottam ujra... azt mondta hogy ezt kb. nyár óta érzi igy és most mondta meg. Most nagyon belehuztam hogy jóvátegyem és mindent megteszek hogy neki jó legyen és ezt meg is mondtam neki. 2 spiráoldalas szívbőlszóló őszinte bocsánatkérő levelet is irtam neki amit vacsinál adtam oda neki. Azt mondta hogy idő kell ehez neki... annyit mondott hogy kezdjünk randizgatni megint mint régen és meglátja hogy müködhet-e. persze még csók se volt se semmi csak szájrapuszi. Hétköznap a koliból a barátnőivel elmegy bulizni táncolni, de más fiukkal táncol flörtöl és el is mondja mert öszinte velem... azt mondta hogy semmi nem történik még csók se, csak tánc és flört...

Nagyon szeretem még mindig és mai napig webcamerával tartjuk a kapcsolatot és sokat beszélgetünk. Szüleivel rokonaival is nagyon jó kapcsolatom van.


Szóval 3 oka van amiért kiszeretett belőlem.:

1.Lankadt az odafigyelésem

2.Elpunnyadt otthon és nem mozdultunk ki

3.Szex: korai magömlés, de ezt nyelvel és ujjal probáltam helyettesiteni...


szex terén még vibrátort is vettem hogy jobb legyen neki és rengeteget nyaltam és izgattam ujjal de az nem ugyanz mint a pénisz.. azelött még csilóorgazmusa se volt de az nálam rendszeres volt mindig...


Halálosan szeretem és nem akarom elvesziteni!


Nagyon félek hogy ez egy vesztett csata.

Mit tegyek, vajon van még esélyem hogy visszakapjam?

Mit tegyek, hogy újra működjön vagy belémszeressen?


20L, 23F


2010. dec. 9. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Három éve már együtt vagytok, a lány akkor még csak 17 volt. Nem belőled ábrándult ki, hanem a helyzetből. Leírok neked egy rövid kis történetet: A srác és a lány 14 évesek voltak amikor beleszerettek egymásba. Aztán 3 év múlva a lány meggondolta magát, mert ő még szórakozni akar. Szétváltak útjaik. Közben mindkettőnek akadta kapcsolata, de tudtak egyik-a másikról, még ha nem is beszélgettek. Most ott tartanak, hogy hosszú szünet után 4 éve össze költöztek, mert nem tudnak egymás nélkül élni. Ennyi a történetem.
2010. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt még el is fogadnám hogyha tudnám hogy összejövünk. De nem látok sajnos bele a jövőbe.
2010. dec. 9. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó úton haladsz hogy visszaszerezd, de mindezt nem most kéne csinálnod, hanem később!!hagyj neki egy kis időt,hosszú ideje együtt vagytok, még fiatal volt,amikor összejöttetek.az jó jel, h nem jön össze mással,és hogy őszinte veled.hagyd, hogy egy kicsit nélküled legyen, te is legyél nélküle.foglald el magad,találkozz a barátaiddal,mozdulj ki!!!akkor látni fogja,hogy nem vagy te unalmas srác.szerintem ez nem veszett ügy, de viselkedj férfiasan, legyen büszkeséged!szakított veled,szóval akkor lesz esélyed és akkor kell jönnöd a hódító dolgokkal, ha ő is rájön, hogy rád van szüksége!
2010. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon kötődök hozzá... és nem birom elengedni. mennyi időt kellene hagynom neki. attol félek hogy összejön valakivel és ha sokáig együtt lesz vele(évek), akkor becsavarodok... Nem kell más nő nem akrok mással randizni! félek hogy elveszitem.
2010. dec. 9. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te mindent megtettél. Tényleg idő és rengeteg türelem kell ide, sajnos k*rva nehéz lesz ezt kibírni, de őneki se lehet könnyű (bizonytalanság meg ilyenek téren) hagyni kell :( és bízni a csodákban :D Kapcsolatot minden kép tartsd vele egyenlőre csak ezt teheted majd azt mindent fokozatosan :)

Éljél te is kicsit nélküle ahogy fentebb írták!

2010. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szar ugy
2010. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem hiszek a csodákban... én ugy terveztem hogy fokozatosan csináloma dolgot... mondjuk most csak kezét fogom szájrapuszi ölelkezés, majd szilveszterkor egy csók...

utána eljárunk egymáshoz aztán ott alszunk egymásnál majd mikor eljön az ideje akkor szex is lesz... persze ezek mellet sokat járunk majd el itthonról...

AZT ELFELEJTETTEM MEGEMLITENI HOGY MÁR ELJEGYEZTEM JANUÁRBAN A SZÜLINAPJÁN. az gond lehetett?

2010. dec. 9. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de téged totál hülyének néznek. A csaj megmondta, hogy már nem szerelmes, a többi pedig, hogy ez amiatt van, mert nem figyeltél rá és most idő kell neki blabla csak a szar duma mellé, mert elképzelhető, hogy tartaléknak még jó leszel neki. Ha nekem ilyet nyögne a párom, hogy kiszeretett belőlem, én küldeném el abban a percben. Ha kiszerettünk valakiből, nincs ilyen, hogy majd újra beleszeretünk, marhaság. Nekem is volt 2 nagy szerelmem, akikért annak idején majd megőrültem, de ha most megkeresne valamelyik, hogy kezdjük újra, ha a fejük tetejére állnának se kellenének már.

24 N

2010. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha igent mondott, nem gond.de valószínűleg megijedt,hogy 19-20 évesen már menyasszony...

hagyj neki időt,ne tervezd előre a csókot...szerintem most egy ideig hagyd EGYEDÜL!!ez az egyetlen esélyed, hogy visszaszerezd, de lehet, hogy így sem fog menni.

2010. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!