Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Mit tegyek? Szakított velem, mert elrontottam. Folytatás.

Figyelt kérdés

Itt már leirtam az előzményket...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



De most a folytatásban ezt történt ma:


Elmentünk sétálni, beszélgettünk, és elindultunk hozzájuk, de közben feljött a szó rólunk és elmondta hogy mit érez irántam:


"Zsolti szeretlek, de már nem szerelemmel, ugy érzem hogy még fontos vagy nekem de nem akarom hogy azt hidd hogy kihasznállak. Hiába szeretsz te, ha én nem tudom hogy mit akarok tőled... egyszerűen nem tudom. ugy érzem hogy nem éltem eleget, szeretnék még bulizni táncolni, flörtölni élni... Sajnálom nem te vagy a hibás." Aztán elmentük hozzájuk és ágyban voltunk egy darabig és egymáson sírtunk. De közben csókolóztunk és rengeteget ölelkeztünk.

Aztán beszélgettünk és kicsit késöbb beletörödtem. mikor kikésért a buszhoz megkérdeztem hogy lehet hogy csak szünetet kéne tartanunk? Jó, erre ő azt mondta hogy három hónap, majd helyesbített és 2 hónap mulva visszatérünk erre és majd megbeszéljük."


De még utána csókolóztunk és ölelkeztünk. most délután meg beszélgettünk msn-en és telefonon is...

Lehet hogy túl hamar jöttünk össze és idő kell neki még?

Vagy csak szeretné kiélni magát míg el nem kötelezi magát?

Vagy megilyedt attol hogy én komolyan gondolom vele...


Most hagyjam hogy kiélje magát?

Hagyjak neki elég időt hogy döntsön?

Reménykedjek, várhatok még rá?

Vége van ezek szerint végleg?

Mit tegyek???


2010. dec. 11. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy érzed hogy ő az igazi és vele szeretnéd leélni az életedet akkor hagyd "elmenni"

Hidd el ha tényleg szívből szeretett ez alatt a 3 év alatt... egyszer úgyis vissza fog térni!Csak kérdés hogy mikor!

Tapasztalatból mondom én 16 voltam mikor hasonló helyzetbe keveredtem és sajnos időbe telt míg beláttam hogy ha vele maradok örökre és nem élem ki a fiatal koromat annak később beláthatatlan következményei lesznek!

Azóta már évek teltek el de még mindig úgy gondolok rá hogy bármikor visszatérnék hozzá mert jó volt vele és szívből szerettem ,de még mindig "fiatalnak" érzem magam így nem is keresem meg ilyen üggyel!

Keresztapámat most hagyta el a felesége mert ugyan így volt hogy 17 éves korába odaadta magát és nem élte ki magát egyértelműen nem volt fiatal kora!

Tehát te is tanulj ebből! Hagyd hogy kiélje magát , nem fog könnyen magának olyat találni akit fog szívből szeretni és aki illeni is fog hozzá szóval ettől ne tarts!Nem lehet akárkit megszeretni!És ne feledd hogy ő biztos hogy soha nem fogja elfelejteni azt hogy te mennyire szeretted és mennyire jó volt veled!

Ha netalán már később nem tudna úgy rád gondolni nem kár érte!!!

Mert szerintem ha TÉNYLEG SZÍVBŐL valakit megszeretünk azt egy életen át fogjuk szeretni történjen bármi!

Ez az én véleményem! Te is kicsit még élj hisz még te is fiatal vagy , építs karriert!

Szerintem számtalan olyan történet van hogy szakitottak fiatal korukba aztán meg összejöttek és azóta együtt vannak házasok gyerekeik vannak stb!

Csak gondolkodj pozitivan és ne fordulj magadba!

2010. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon jó tanács és köszönöm szépen.


Én már kiéltem magam, 14 évesen buliztam és 19 éves koromra meg is untam... Akkor ezek szerint hagyom hogy élje ki magát. csak az idő a lényeg ha tudnám hogy fél év mulva megtér és és visszajön akkor én lennék a legboldogabb. Hát reménykedek hogy csak bepánikolt és visszatér idővel. Bár nem tudom hogy addig találkozzunk vagy áthivjam magamhoz hogy megnézzünk egy filmet esetleg itt aludjon vagy együtt töltsük a szilvesztert...??? mert ő sem ellenkezne szerintem. a cuccaim még nála vannak és azt mondta semmit nem rak ki, hanem minden ugy marad ahogy van... tehát érdekes a helyzet, mert kötödik hozzám még ugyérzem. ugymond barátságosan váltunk el, törés kiabálás szidkozodás nélkül. inkább ágyban sírós ölelkezős simogatós szakitás volt.



A lényeg az hogy szerinted áthivjam magamhoz egy ottalvós filmnézős szórakoztató baráti szexmentes pizsamabulira?


Bár mondtam neki és nem nagyon ellenkezet az este miatt csak azt mondta hogy attol fél hogy reggel felkelős sírós véget ér... mondtam neki hogy nem igy lesz csak nekem fontos lenne hogy igy eggütt legyünk mert megnyukszok és nem fordulok magamba...


Mit mondasz...?

2010. dec. 11. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed! Valószinű hogy másnap még mindig ugyanúgy gondolná a dolgot!Csak neked lesz rosszabb mert sokkal több remény lesz benned!

Te döntésed hogy vállalod-e azért az éjszakért a boldogságot amit másnap elvisz magával...és utána csak a fájdalom marad?!

2010. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!