Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért csinálja ezt velem?...

MIért csinálja ezt velem? Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

A párom ketrecben tart engem. Nélküle nem mehetek ki a házból, mert biztosan megcsalnám. Óráról-órára beosztja a napjaimat, mikor mit kell megcsinálnom. A barátaim nem jöhetnek el hozzánk és én sem mehetk. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja azonnal balhézik, sajnos volt már, hogy megütött.

Közben állítja, hogy minden értem van, így leszek majd jó anya akire büszke lehet a gyereke. Ennyi idősen (22éves vagyok) a nők pasiznak a bulikban csak. Ha majd "felnövök" megköszönöm neki, hogy nem hagyta.

Most bent ülök a lakásba, nincsenek barátaim és semmit nem csinálok. Akartam továbbtanulni, abba sem egyezett bele.

A kapcsolatunk kezdetén egészen más volt minden. Hol rontottam el?


2010. máj. 2. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ott ronto(tta)d el,hogy tűrsz és tűrtél. Naná,hogy nyeregben érzi magát.. A sarkadra kéne állni és lelépni, ha már más lehetőség nincs. Valamiért ez mégis jó neked,ha nem ellenkezel,csak beletörődsz.
2010. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így nem jó, miért nem lépsz? Ha megver miután "dobtad" látlelet, feljelentés.. Ennyi! Ne már hogy egy nőbe ne legyen ennyi tartás hogy ellen álljon!!!
2010. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szeretem. Visszaakarom kapni azt az énjét akit megismertem 4éve.

Miért változott meg? Soha nem adtam okot a féltékenykedésre

2010. máj. 2. 12:01
 4/23 anonim ***** válasza:
most hagyd ott míg lehet.ilyen életet akarsz?úr isten ez a pasi beteg.
2010. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hol rontottad el??? ott hogy hagyod hogy kis pisisként kezeljen. te teljesen behódolsz neki, az van amit ő akar, azt csinálod amit ő mond. gondolom idősebb nálad. és marha nagy kisebbségi komplexusa van ezért van szüksége egy akaratgyenge kislányra (nem nőre) akit kedve szerint irányíthat. ha nem lépsz ki a kapcsolatból egy idegroncs leszel pár év múlva. a környezetemben két ilyen kapcsolat is van. és tudod mi a poén? az hogy míg ezek a pasik bezárják a nőket ők élik életüket.ne legyél naív. ő nem szeret téged, csak birtokolni akar. TE sem szereted, csak valószínű függsz tőle lelkileg (mivel lelki terrorban is tart) szóval én a helyedben nem szúrnám el az egész életem. nem írtál volna ide ha boldog lennél. gondolkozz.
2010. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Soha nem volt az az ember akinek megismerted. Ő valójában olyan akit most látsz és aki miatt szenvedsz. Menekülj amíg nem késő. Nem fogod megbánni. Most csak tőle függsz, ezért nem mersz lépni. Ez nem szerelem.
2010. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem változott meg, hanem megismerted az igazi énjét. Ennyi idő után, már nem játssza meg magát. Lépj le, mert ez egy állat. Alapvető emberi jogaidat sérti, amit csinál.


Tiltással meg erőszakoskodással nem akarhat jót neked, mint másik felnőtt embernek. Hagyd ott, mert ha tovább maradsz ebbe a helyzetbe, csak magadat okolhatod.

2010. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vagyok boldog!Csak nem bírom megérteni miért változott meg minden! Én mindig igyekeztem a kedvében járni, érte élni!
2010. máj. 2. 12:09
 9/23 anonim ***** válasza:
Inkább magadért kellett volna, és ha sikerül élhetsz őérte is. Mindenkinek magáról kell gondoskodnia először. Aztán ha már elértél valamit, adhatsz másoknak is.
2010. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem érte kell élni, hanem értetek. Egy kapcsolatban két ember él. Naiv vagy, ha azt hiszed megváltozik. Sosem fog. Nem tudom, mi kéne neked ,hogy észhez térj. Csak magad irányíthatod a sorsod.
2010. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!