Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem anyukámmal hogy...

Hogy közöljem anyukámmal hogy nem bírom tovább és hogy mást szeretnék?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12-éves, a tanulás melet nagyon sok külön órám van. Szolfés gimnasztika,néptánc szakkör, zongora és lovas akkrobatika óráim vanak egy héten több ször. Ezek melet nyelvtan korrep és előkészítő van. Semmi szabad időm nincs nem dönthetek semmiben. Most vagyok 12-éves és most teljesen rákatant anyukám arra hogy 6-osztályos gimibe menyek (és így többet vár el) fölegg úgY hogy én nem is akkarok oda járni a helyes írásom meg katasztrófális szóval nem is tudom mit vár és amugy meg én még alapból teljesen máshová szeretnék járni. Meg egy-két külön órát is szeretnék abba hagyni pl.: zongora és a szolfés. Ezeket hogy kööljem anyukámal?

#tanulás #túl hajtás
2016. dec. 8. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy közöld, ahogy nekünk leírtad!

Gyerek vagy, hagyjanak játszani is!

Megmutathatod a hozzászólásokat a kérdésedre.

2016. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem elég lenne a nyelvtan korrepetálás.Ha megmutatod Anyukádnak,hogy hogy írsz,akkor meg fogja érteni.Hemzseg a hibáktól.
2016. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Huh sajnállak, sosem bírtam az ilyen maximalistákat, mint anyukád. :( Kell a szakkör egy gyereknek, de mértékkel és figyelve, ha az ember azt látja, hogy fáradt, akkor lejjebb kell adni. Sajnálom, hogy ezt anyukád nem látja. Én is azt javaslom, hogy próbáld meg megbeszélni vele, mondd el, hogy nagyon fáradt vagy, ráadásul nem is lehet ennyi mindenre figyelni, mert akkor egyikben sem leszel igazán jó. Ha kevesebbel foglalkozol, akkor az még jól is elsülhet. Mutasd meg a hozzászólásokat neki, próbáld meggyőzni. Ha pedig nem megy, akkor azt kell, amit itt már más is javasolt, nagyszülőnek, apukának, tanárnőnek szólni, hogy próbáljanak ők hatni anyukádra. Sajnállak.
2016. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És az együt érzést, és megpróbálom ezeket minél hamarabb közölni. Az első válaszolonak pedig csak anyit tudok mondani hogy én nagyon szívesen cserélek vele helyet! Mert úgye mondani könyű de ha te lennél a helyedbe szerintem egy kicsit megváltozna a véleményed!
2016. dec. 11. 22:42
 15/16 hurda tibor ***** válasza:
Őszintén sajnállak,életed sincs.Nem szívesen mondom ezt de anyád egy beteg maxmalista kivénhedt pi**a aki a gyereke által akarja beteljesíteni az amit ő ennyi idősen nem tehetett meg.A környezetemben is van több ilyen szülő,esélyes hogy ha te mondod csak lázadni fog,szerintem mindenképpen egy felnőttet kérj meg hogy beszéljen vele,mutasd meg itt a válaszokat.
2016. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2017. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!