Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan közöljem anyukámmal,...

Hogyan közöljem anyukámmal, hogy a hónamalját és a lábamat borotválni szeretném?

Figyelt kérdés
a lábamon nem vészes, de a hónamalján nagyon látszik, amúgy én zárt ruhába járok nem szokott látszani csak az a gond, hogy az unokatesóm keresztelöjére kapta egy ruhát aminek nincs ujja, egyaltalan nem a stílusom:/

2013. jún. 24. 10:25
 1/4 randomgirlLOL ***** válasza:
100%

Teljesen normálisan, el kell fogadnia, hogy már nem vagy kisgyerek, vannak dolgok, amik eljönnek. Egyszerűen mondd neki, hogy "Anya, úgy érzem, hogy kényelmesebb és jobb volna, ha szőrteleníthetném magam. Zavarna meg kellemetlen lenne, ha látszana a szőr." Biztos segíteni fog, nekem is segített anyukám eleinte. :)

15/L

Amúgy mennyi idős vagy? (Gondolom lány vagy. :D)

2013. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne közöld. Vegyél a boltban egy borotvát és fürdéskor ess neki. Szerintem nem fog reklamálni.
2013. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz megmondani, mert nekem is az volt, pláne, hogy nem is jó a kapcsolatunk. Számolj el magadban 3ig és mond: Anya, szeretném szőrteleníteni magamat, ajd/vegyünk borotvát.
2013. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam neki így meg!Volt otthon borotva és elkezdtem leborotválni magam...azóta a gyantát is ő veszi nekem...vagy csak megmondom neki hogy mennyünk vegyünk gyantát,és elmegyünk.13 éves létemre nagyon nőiesen öltözködöm, követem a divatot s ő is tudja hogy le kell szedni a szőrt!
2013. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!