Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan közöljem anyukámmal...

AlexBlake kérdése:

Hogyan közöljem anyukámmal hogy szeretnék melírozott hajat?

Figyelt kérdés
A hajam középbarna színű és én szeretnék bele vékony világos kék színű tincseket. Anyum általában engedékeny de ez mégis csak egy hajfestés akkor is ha lenől és kikopik de én nem tudom hogy hogy momdjam neki elősször úgy hogy megengedje. 13L

2014. aug. 10. 21:22
 1/6 anonim válasza:
48%

Szerintem kérdezd meg úgy, hogy "anya kérhetek valamit a szülinapomra?" vagy más milyen eseményre amire lehet kérni ajándékot.

De ha világos kék tincseket akarsz a hajadba akkor ki kell szőkítettni pár tincset amibe nehezen megy bele még a fodrász is mert nagyon roncsolja a hajadat.

14L

2014. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg először ilyen csatolható melír tincsekkel.
2014. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni manapság hajkrétától kezdve mindent. Az egy mosással kijön, sulikezdésre bőven el is lehet felejteni, nyárra meg szerintem belemegy, inkább fiatalon csinálj magadból hülyét, mint negyven évesen.

Szőkítés nélkül nem lesz túl feltűnő, de azért látszani fog valamennyire. Szerintem inkább ilyet kérj, még csak nem is drága és nem is permanens, hogy annyira tiltakozzon. :)

2014. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Quasar07 ***** válasza:
Ne közöld, hanem kérdezd. A felnőttek nem szeretik, ha kész tények elé álllítják őket. Ha nem tetszik neki az ötlet, akkor állapodjatok meg valami kimoshatóban, legyél kompromisszum képes. xD Okosan érvelj, és legyen alternatív megoldásod. Hajkréta, vagy valami. De van olyan is , ami olyan mint a szempillaspirál, és azzal lehet melírozni a hajad, én is olyannal szoktam. Egy-két napig jó. De szerintem mondjuk még kicsit korai a hajfestés, és lehet, hogy egy-két osztálytársad piszkálni fog miatta, ha suliidőben is úgy lesz, nem beszélve a tanárok rosszalló pillantásairól..
2014. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Quasar07 ***** válasza:
Ja és átérzem a dolgot, mert én is 13 vagyok, és szeretnék pár melírt..
2014. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nehéz? Oda mész és megmondod hogy ilyet szeretnél.
2014. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!