Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlanátok...

Milyen sminket ajánlanátok egy pénteki randihoz? Világos "nagyon szép" szemem van esetleg félhosszú szőke melírozott hajhoz viseletet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Randira nem szabad túl sok sminket,inkább natúrt.

(Főleg első randira,ha ezaz akkor főleg natúrat.):

pl: [link]

[link]

2010. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1.vok

a 2.amit linkeltem sztem tök szép,és natúr

haj: legyen valami más mint amit hordani szoktál,

pl.ha vasalod akkor loknizd be

vagy találta egyet,szép dús haj:

[link]

vagy ez is tökjó,feltűzött pl: [link]

2010. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem akarok valami nagy füstös szemeket:D csak valami kis szolidat:)

a 2. smink nagyon tetszik:)

a hajjal kicsit bajban vagyok:S ugyanis én ha begöndörítem a hajam fél óra múlva kiugrik. ha ráfújok egy kiló hajlakkot benne marad 2-3 órát... és suli után találkoznánk és kb estig lennénk...szoval nem lenne jó a göndör, hullámos haj. a Hilary Duffos haj nagyon tetszika:);)

köszi. jöhet még ötlet:)

2010. szept. 21. 08:11
 4/10 A kérdező kommentje:

*tetszik.

lehet azért is mert sokan mondják, hogy hhasonlítok rá bár szerintem egyáltalán nem:D

2010. szept. 21. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ne álljon máshogy, mint ahogy szokott. Egyrészt végig idegesíthet, hogy jól áll-e, másrészt pedig MAGADAT mutasd meg neki. Sminknek pedig szerintem elég egy kis szempillaspirál, szolid szájfény, esetleg egy kis alapozó.
2010. szept. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a második smink, de csak a szeme, a rengeteg alapozó és az a rúzs hátt... naszóval azt inkább ne csináld meg belőle :D Mert attól eléggé mű az egész. Ha csak simán kihúzod a szemed, ceruzával, vagy ha tudod vékonyan tussal és szempillaspirál, az kb elég is.

Én azt tanácsolom, hogy a szád ne rúzsozd, hanem inkább labellot tegyél rá, ha nagyon muszáj, akkor abból vegyél színezőset. Én pl. az epreset szoktam használni, világos tónusú a bőröm, szőkés a hajam, kék a szemem, ezekhez jól passzol. És nem tragédia, ha netán a srác lecsókolja :)

Haj. Pont tegnap láttam egy lányt, akinek úgy volt megcsinálva a haja, hogy elkezdte fonni parkettába, de nagyon nagy tincseket, szóval talán 5 vagy 6 keresztbe tevés után végigért a fején. És ott, tarkón gumizta meg, és laza volt az egész. Pont ilyen szőke melíros haja volt, nekem nagyon tetszett, laza volt, de mégis szexi.

Vagy még az lehet jó, ha van sok szép hullámcsatod, hogy összefogod a hajad, és fölül két sorban végigtűzöd a csatokkal, ahol a hajráf lenne. Aztán kibontod a hajad és a csatok úgy tartják, mint a hajráf. Szép csatokkal ez is nagyon jól tud kinézni.

Vagy: ha oldalt van a választékod, akkor csatold el, de csak azt az oldalt, ahol a kevesebb hajad van. Ez aszimmetrikus frizura, eddig még nem láttam olyat, akinek nem állt volna jól, mivel egyik oldalon van a hajad, a másikról ugye hátrafogtad, különleges, egyben elegáns és szexi. Érdemes egy szép csatot tenni ide is, valamint ha sok hajad van, akkor a másik oldalt lakkozd meg egy kicsit, nekem nagyon sok hajam van és ha nem lakkozom, akkor mindig a szemembe lóg. De ha olyan szőke típusú, vékonyabb, kevesebb hajad van, akkor lehet, hogy maradhat természetesen, próbáld ki előtte.


Na igen, ez a másik: akármi mellett döntesz, mindenképp próbáld ki előtte! Ne a randin feszengj, mert rájössz, hogy zavar, ha a tányérodba lóg a hajad. Akkor már inkább legyen copf, de legyél felszabadult. Sok sikert!

2010. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A natúr sminkkel én is egyetértek,a 2. smink tényleg nagyon jó. Itt van még egy hasonló,csak ez meg van dobva még egy kis tussal,és szerintem ez is szép.

[link]

2010. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) a smink [link]

valami ilyesmi lesz:)

a haj pedig ilyen

[link]

még ma megpróbálom megcsinálni:)

2010. szept. 21. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:

1. vok

ez a haj nagyon jól néz ki:DD

2010. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, jól néz ki de sajnos nekem nem lesz ilyen:(
2010. szept. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!