Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú világosbarna/szőke...

Félhosszú világosbarna/szőke göndörödésre hajlamos hajam van, kicsit teltebb arc inkább kerek, nem tudom hogy használjam a zselét milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

sem a hosszú sem a rövid nem áll jól, viszont vasalni sem akarom, mert tönkreteszi a hajam, és edzés, tesi óra után bármit csinálok szétmegy, 1-2 tanáccsal elláthatnátok :D

Leszögezném gyorsan hogy fiú vagyok.

A másik kérdésem, hogy még nem borotválkozom de már bőven rám férne, viszont édesanyám azt mondta hogy leszedjük gyantával mert hogy jobb lesz a barátnőmnek nem fog szúrni és nem is kell minden nap, szal a kérdés hogy megéri e, vagy sem, és tapasztalatok is jöhetnek. És bocsi ha hosszúra sikeredtem..


2008. nov. 10. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem jó ha legyantázod az arcod:)
2008. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pry ***** válasza:
nem tudom, szerintem azért kicsit furcsa ha egy fiúnak gyantázva van az arca.. és ha a korodbeli fiúknak már borostás az arcuk neked meg nem az úgy éretlenséget sugároz. Meg sok nő bukik a borostás férfiakra:D És nem tudom anyukád miért talál ki ilyet nekem még eszembe sem jutott, nem hiszem, h pl apukád gyantáztatta volna az arcát. Borotva - férfias;)
2008. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó ötlet pasiknál az arcgyanta!Ha egy idő után megerősödik az arcszőrzeted,iszonyat nehéz lesz kitépni,és nagyon fog fájni!BOROTVA!!!!!!!!
2008. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!