Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltilthatom a gyereket az...

Eltilthatom a gyereket az apjától?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kisfiam. Eddig kéthetente a hétvégét az apjánál töltött és ha ezen kívül találkozni akartak engedtem.

Tegnap is együtt voltak és este hozta haza a kisfiamat. Lefekvésnél vettem észre, hogy a hátán van egy jó nagy kék folt és meg is van zúzódva. Kérdeztem, hogy mi történt. Először azt mondta a gyerek, hogy eleset. Kérdeztem hogyan. Ekkor elkezdett sírni és mondta, hogy az apja élettársának a fia (15 éves) lökte neki erősen az ajtónak és máskor is szokta löködösni néha ütögette is.

Én még tegnap este felhívtam az exem és mondtam, hogy amíg ilyenek történnek ott a fiammal addig nem megy. Ilyen esetben kinek ad igazat a bíróság?


2010. máj. 1. 14:11
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Menj el a gyerekkel együtt az apjához, amikor mindannyian otthon vannak és beszélj a másik gyerek anyjával, hogy engedje meg, beszélj a gyerekével. Azt meg vond kérdőre, mi történt, hogy került oda az a folt? Gyámhatóságra meg pszichiátriai vizsgálatra hordani egy 5 éves gyereket talán nem kéne, mert iszonyatos rossz emlékek maradnak benne. Előbb próbáld meg megbeszélni a nagy gyerekkel, ha mégegyszer ez történik, akkor valszeg mind a két keze gipszelve lesz!
2010. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Vki kérte, hogy írjak fejleményeket.

Este átjött az apa, az életérsa és a fia és megbeszéltük a történteket. A nagy fiú elmondta, hogy tényleg nekilökte a fiamat az ajtónak. Arra a kérdésre, hogy miért az volt a válasz, hogy a pici hangossan játszott és nem hagyta abba a hangoskodást pedig többször kérte és ő meg ideges lett. Mondhatom ez olyan ok ami miatt egy kisgyereket így neki kell lökni az ajtónak.

Felvettem, hogy akkor menjen át a fiam hozzájuk, amikor a másik gyerek nincs ott. Ez nekik nem megoldható. Az pedig nem felel meg az apának, hogy akkor vigy el valahova. Azt mondták azt mog tudják oldani, hogy a két gyerek ne legyen kettesben amikor náluk van. Nem szívesen, de belementem.

2010. máj. 2. 00:20
 43/46 anonim ***** válasza:

Na ennek örülök!!!!Már mint annak h beismerték!Attól nem tartanak h te ezt feljebb fogod emelni?

Amúgy én vok az első válaszoló is,csak vki frankón lepontozott 82-ről 75re mert az apát okoltam!:)KÖSZI:)

2010. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Legalább átmentek, megbeszélni. Nem hiszem, hogy tényleg látták a dolgot, inkább az lehetett, hogy a nagyobbik gyerek sunyi módon viselkedett, nehogy észrevegyék, hogy mit csinál. Ezért az apát okolni tényleg kár lenne. Sajna a tini kölkök már csak ilyenek...
2010. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Szia!


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:37 vagyok. Engemis lepontoztak, de nem is ez itt a lényeg, azért örülök, hogy sikerült valami megoldást találni, bár azért az egyértelmű volt, hogy ez megtörtént már csak a háton való nyomok miatt is. Nagyon sajnálom a kisfiad, remélem lelkileg is rendbe fog jönni, annak a kölyöknek meg egy jó nagy nyakleves kellene, megérdemelné, és nem azért meg hangos volt, hanem mert egy 5 éves kisfiúnak esett neki. Remélem minden rendbe jön, de azért ezek után én is résen lennék, nem tudnék szótlanul állni és csak úgy csendben figyelni, és teljesen igazat adok neked.

2010. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy sikerült így megoldani. Látod a férjed is vállalta a dolgot, nem volt okuk hazudni és beismerte a nagyobb gyerek is a viselkedését. Most, hogy ekkora balhé lett ebből, így már a nagyobb sem meri bántani a te fiadat, és ha merné sem tudja, mert nem lesznek kettesben. Én is belementem volna, nagyon jól cselekedtél :)
2010. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!