Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni a férjem...

Nem tudom elviselni a férjem családját, más is van így? Hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelitek a helyzetet? Egyedül a mamáját kedvelem, ő aranyos, de a tesójáékat, meg a szüleit nem tudom elviselni.
2016. nov. 22. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk a Szenteste kettesben van, masnap talakozunk egy ebedre, es ennyi. Husvet detto, bar azt mar egyre kevesbe tartjuk.
2016. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az lesz, hogy 2-3 orara atmegyek, de aztan hazajovok. A ferjem maradjon, ha akar. Ha meg elkezdik megint simigatni a hasam, ott hagyom oket azonnal.
2016. nov. 22. 14:10
 13/18 anonim ***** válasza:
A ferjed amugy melletted alll veluk szemben?
2016. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, es volt mar, hogy elpityeredett a viselkedesuk miatt, csak szerintem mindig abban bizik, hogy majd most normalisan fognak viselkedni...ha nem, akkor o semmit nem.mond nekik, de en egyre jobban felidegesitem magam miatta es csesztetem szegenyt a csaladja miatt. Vagyis inkabb azert, hogy miert nem beszel veluk, miert nem.mondja el a velemenyet, miert nem probal rajta valtoztatni, ha ot is bantja. De egyszeruen beletorodik mindenbe.
2016. nov. 22. 14:31
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Kár ezen a férjeddel veszekedni!

Nem dolga neki a családját megváltoztatni!

Ha nem akarsz menni, ne menj!

Mondd, hogy migréned van, nem bírsz felkelni!

Ha akarják elhiszik, ha akarják nem, teljesen mindegy.

2016. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hulyeseg emiatt vitatkozni vele, epp ezert mondom, hogy nem sikerul kezelnem a helyzetet. :(

Annyiszor megfogadom, hogy nem szolok semmi rosszat rajuk, de aztan jon az, hogy nem jonnek el a szulinapjara, vagy kozlik, hogy megse menjunk hozzajuk, mert "talaltak jobb elfoglaltsagot" es eldurran az agyam.


Koszonom a valaszokat!

2016. nov. 22. 14:43
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

"nem jonnek el a szulinapjara, vagy kozlik, hogy megse menjunk hozzajuk, mert "talaltak jobb elfoglaltsagot" -akkor mi a problémád? Megmondanám, hogy nem megyek át karácsonykor, mert én is találtam jobb elfoglaltságot.

Nem kéne emiatt bűntudatodnak lenni, ha egyszer ők is így állnak hozzátok, még a saját gyerekükhöz is,

Én sem szívesen mennék át másokhoz karácsonykor unatkozni.

2016. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 acelsziv ***** válasza:
80%

de mi a töknek mentek át? Unatkozni és bosszankodni?

A férjed miért ilyen tutyimutyi alak?

2016. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!