Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni a férjem...

Nem tudom elviselni a férjem családját, más is van így? Hogy kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelitek a helyzetet? Egyedül a mamáját kedvelem, ő aranyos, de a tesójáékat, meg a szüleit nem tudom elviselni.
2016. nov. 22. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Kerultem a talalkozokat. Mashogy nem megy.
2016. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

És a kárácsony? Én is csak akkor megyek, ha muszáj, de ma szó szerint elkezdtem szorongani a karácsony miatt.

Tavaly is úgy éreztem, elcseszem az egész űnnepet, ezért fogtam magam és eljöttem 6 körül. Após kocsmában volt István napozni,, sógornőm párja a telefonját nyomkodta egész nap, miközben sörözött. Anyósom csak a munkatársairól beszélt, még egy közös ebéd vagy vacsora sem volt.

2016. nov. 22. 13:31
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Akkor tegyük ezt rendbe. Nem várhatod el tőlük, hogy a te elképzeléseidnek megfelelően viselkedjenek vagy megváltozzanak, ezt tanítsd meg magadnak. Így rájössz, hogy ezen görcsölni fölösleges.


Menjetek el, amikor muszáj, töltsetek ott maximum 3 órát, annyit mindenkinek ki lehet bírni. Aztán eljöttök és annyi.

2016. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 acelsziv ***** válasza:
97%

miért nem beszélitek meg ezt a pároddal? Nem igazán ünnepi hangulat, hogy az egyik otthon sincs, mert vedelni fontosabb a másik meg a telóját b*sztatja.

Ez nem családi ünnep csak odamentek -de minek.

2016. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Én megértelek. A párom családja rendkívül. ...nem is tudom minek nevezzem.. Mindenki buta, sokan isznak, olyanok mint egy ló, akin szemellenző van. A család szeme fénye a sógornőm (aki mellesleg a párom volt felesége!) mert van unoka tőle.
2016. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Én abszolút megértelek, ugyanígy vagyok én is.

Minimálisra szorítsd a találkozókat!

Karácsonykor mi szenteste a szűk családdal vagyunk, 25-én az én szüleimnél és csak 26-án megyünk anyósomékhoz.

Anyósomnak nincs annyi esze se, hogy mindenkit leültessen egyszerre egy asztalhoz. Amikor odaérünk, közli, hogy ők már vacsoráztak, ha korábban megyünk, akkor nem éhesek, nem ülnek le velünk együtt soha - ugye hogy furcsa?

Átadjuk az ajándékot, aztán abszolút semmi témájuk nincs, anyósom iskolázatlan, nem érdekli semmi, hobbija soha nem is volt, olvasni nem szokott, régen brazil sorozatokat nézett, mostanában arra is lusta. Belefáradtam abba, hogy jópofizzak, viszek magammal vagy 3 magazint és olvasok , rejtvényt fejtek, aztán valahogy eltelik az idő, és jövünk is el... Valami hasonlót kellene kitalálnod.. Sok sikert!

2016. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a férjeddel kell megbeszéld. A család ti vagytok férj feleség, ha van gyerek/ek akkor még ő/k. ennyi. Mindenki más már külsős a történetben, csak tágabb lazább kapcsolat.


szóval magadtól azt kérdezd meg, te érzed e családnak magad, a férjeddel meg beszéld meg, hogy van ez az egész. lehet nem is alaptalanul rettegsz. de az is lehet csak valami félreértésből indult az egész. De néma gyereknek anyja se ugye..

2016. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nagyon ideges leszek mar attol, hogy ragondolok a csaladjara. Mergemben mar mondtam neki, hogy nem megyek iden at karacsonyra, mert en nagyon nem tudom osszeegyeztetni a karacsonyi hangulatot azzal, ami naluk van olyankor es lenyomaszt az egesz. Azt mondta, hogy oke, akkor nem megyek. Ot is bantja,ez az egesz, de ugy erzem, gonosz vagyok azzal, ha nem.megyek. Viszont tenyleg semmi hangulatom ahhoz. Meg egy nyalas filmet se tudtam megnezni tavaly sem, mert csesztettek, hogy mi ez a sz.r...

Meg a masik, hogy egyfeszt csesztetnek, hogy nem jon az unoka, meg simigatjak a hasam, meg beszelnek a gyerekhez. Nekem ez faj, mert szeretnenk babat, csak meg nem jott ossze. Ezt is megmondtuk mar nekik, hogy fejezzek be, de nem fejezik be.

2016. nov. 22. 13:57
 9/18 A kérdező kommentje:
Szoval a ferjem azt mondta, hogy akkor ne megyek at, de ettol meg lelkiismeret-fordalasom van, hogy nem vagyok kepes elviselni a csaladjat.
2016. nov. 22. 13:59
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Utazzatok el valahova a férjeddel karácsonyra, valami wellnessre, az lenne a legjobb..
2016. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!