Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellen kell állni a kísértésnek?

Ellen kell állni a kísértésnek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 3 éve. A férjemmel mostanában elég rossz a kapcsolatom, 2 hónapja ő meg is csalt engem. Azóta mondhatni csak "vagyunk" egymás mellett. A férjemnek van egy barátja, akivel elég sokszor találkozunk, és nagyon kedves velem. Túlságosan is! Az a baj, hogy ez nagyon jól esik nekem. Még nem történt köztünk semmi, még egy csók sem, de egyre jobban szeretném. Ellen kell állnom neki, vagy hagyjam, hogy történjenek a dolgok, és ne ellenkezzek? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 29. 10:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
:)
2010. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Tartás kérdése az egész. Te ne legyél olyan, mint a férjed. Ennyi.
2010. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ,menj bele nyogodtan.legalabb egy kis idore vigaszt nyujt ujra kivanotosnak es nonek erzed magad.miert ne?ennek a kapcsolatnak mar ugy sincs ertelme.
2010. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, hogy a párod haverjával összejönni nem helyénvaló, de szerintem van kivétel. Ha úgy érzed boldog lennél a másik férfival, ha ismered ôt annyira, hogy ezt tudd, akkor válj el és kezdj új életet. Ha ôk jó haverok, akkor meg kell beszélniük. A boldogságodnak ez ne legyen az akadálya.
2010. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt, hogy megcsalt,eleve el van ez a házasság b.aszva... Azzal nem javítanád meg a dolgot, hogy Te is utánzod. Dacból ne lépj félre, csak akkor, ha valóban kívánod, esetleg szereted azt a másikat. De akkor meg, ha érzelmi szabad kapacitásod van, ha vágyat tudsz érezni egy másik férfi után, minek vagy a férjeddel? Közös ház ide vagy oda, ha rossz a házasság, az nem fogja összetartani. A gyerekek meg annak is megisszák a levét, ha úgy nőnek fel, hogy apa meg anya nem szeretik egymást.
2010. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!