Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ellen tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ellen tudjak állni a kísértésnek?

Figyelt kérdés
Kb. 8 hónapja vagyok együtt a barátommal,nagyon szeretem őt. Sajnos a munkája miatt csak hétvégente tudunk együtt lenni,és akkor is csak szombat estétől vasárnap reggelig.Mindennap beszélünk telefonon 20-30 percet,meg ha van ideje msn-en is. Tervezzük,hogy novemberben összeköltözünk. Nagyon jó vele...Áprilisban egész hónapba nem tudtunk találkozni,mert én kimentem Németországba. Milőtt kimentem a barátaim szerveztek nekem egy búcsú bulit,mert akkor még úgy volt,hogy már nem jövök haza idén...A lényeg,hogy azon az éjjelen megismertem Valakit,aki nagyon megtetszett. Elcsattant néhány csók,de az is csak azért,mert ittam. Mikor visszajöttem Magyarországra a barátommal ugyanott folytattuk a kapcsolatot,ahol abba hagytuk, viszont Valaki felvett msnre. Azóta minden este rám ír, kéri,hogy kapcsoljam be a kamerát,hogy láthasson. Tudom,hogy csak a testem kell neki,bár mostanába úgy veszem ki a szavaiból,hogy többet is akar. Valaki nagyon tetszik nekem, pont az ideálom. Mindig hív,hogy találkozzunk,menjek vele bulizni,s történhetne köztünk több is,hiszem a barátom úgy se tudná meg. Eddig még nem csábultam el,de egyre nagyobb a kísértés. Szeretem a barátom,nem akarom őt megcsalni,nem érdemelné meg. Na meg én se tudnék a lelki ismeretemmel el számolni. Valakinek már mondtam,hogy hagyjon békén. Letiltottam,ha hívott nem vettem fel,ám ez egy idő után gyötört,vissza tiltottam,s elkezdődött előről az ördögi kör. Mit csináljak? Hogy verjem ki a fejemből?
2010. júl. 26. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
már megcsaltad
2010. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval. Hiába... már megcsatad.

Így a szemébe tudsz nézni ?

2010. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*megcsaltad
2010. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
cyka
2010. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom a barátod nagyon szeret és megbízik vagy zott benned:/ a barátod helyébe én kurv4 sz4rúl érezném magam, főleg hogy így meg úgy tervezgettek,, pfff szánalmas...
2010. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmondtam a páromnak,hogy mi történt akkor éjjel, nem csinált belőle ügyet,arra kért,hogy többször ne forduljon elő.
2010. júl. 26. 23:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú, hát ezt sajnos neked kell eldönteni, hogy megérné-e.. az is lehet, hogy igen. Persze nem lehet előre tudni, hogy jobb lenne-e.. ugyanakkor vele normálisan tudnál találkozni.. gondolom mindkettőjükért odavagy. Mérlegelj.. Egyfelől nagyon szar érzés lehet megcsalni valakit, a szerelmünket elhagyni úgyszintén, másfelől ki kell használni amit az élet kívánta lehetőségeket, meg végülis 8 hónap még nem annyira k*rvasok.. Szal dönteni kéne, ez van. (Tudom, pont ez volt a kérdés. De ezt sajnos csak te tudod eldönteni.) Átérzem mindenesetre.
2010. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, mit írtam.. szal "ki kell használni az élet kínálta lehetőségeket" stb
2010. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!