Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellen kell állni a kísértésnek?

Ellen kell állni a kísértésnek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 3 éve. A férjemmel mostanában elég rossz a kapcsolatom, 2 hónapja ő meg is csalt engem. Azóta mondhatni csak "vagyunk" egymás mellett. A férjemnek van egy barátja, akivel elég sokszor találkozunk, és nagyon kedves velem. Túlságosan is! Az a baj, hogy ez nagyon jól esik nekem. Még nem történt köztünk semmi, még egy csók sem, de egyre jobban szeretném. Ellen kell állnom neki, vagy hagyjam, hogy történjenek a dolgok, és ne ellenkezzek? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 29. 10:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
A családterapeutáról hallani sem akar. Nem hisz az ilyesmiben, és nem teregeti ki a szennyest ismeretlen embereknek.
2010. ápr. 29. 11:01
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is hasonló a helyzet igaz engem nem csalt meg, de azt hiszem a kommunikáció hiánya a hiba. Nem a szerelem, hanem a barátság hiánya az, ami a házasságot boldogtalanná teszi.
2010. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
44%
Több olyan esetről is hallottam, hogy a zátonyra futott házasságot Isten sok imádság által mentett meg.
2010. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
11:13 sok imádság = kitartó imádság
2010. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Én barátkozni is próbálok vele, de egyszerűen elzárkózik. Egy szavas válaszokat ad a kérdésemre, vagy úgy tesz, mintha nem hallaná amit mondok. Eljárunk együtt a barátaival is hétvégente, de olyan mintha észre sem venné, hogy ott vagyok. Az az ijesztő számomra, hogy egyre kevésbé érdekel a nemtörődömsége.
2010. ápr. 29. 11:20
 16/35 A kérdező kommentje:
Én szoktam esténként imádkozni. Nem minden este, de szoktam. Mégis megcsalt a férjem. Akkor ezt mivel magyarázod 11:13?
2010. ápr. 29. 11:22
 17/35 anonim ***** válasza:

Sajnálom de ez a kapcsolat meghalt! :(

Nem tudsz mást tenni vagy beletörődsz és éled a saját életedet vagy bejelented neki,hogy elválsz.Nem neked kell elmenned a két gyerekkel hanem neki kell elköltöznie.Ha van benne egy szemernyi tisztesség akkor normálisan meg tudjátok ezt beszélni.Ne hagyd,hogy semmibe vegyen!Lépj valamit.Sok sikert!

2010. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Mint kivülálló,én úgy látom,hogy ennek itt a vége.....Ne akarj egy olyan ember mellett megöregedni,aki nem foglalkozik veled,és szinte semmibe vesz.
2010. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ha megcsalod ugyanolyan leszel, mmint ő. Amúgy nem tudom minek vállalta a férjed az építkezést, ha így áll az egész házasság, apaság témához.

szerintem ő simán úgy van vele, hogy ő keresi a pénzt, neked ott lesz a ház, amit csinosítgathatsz és a gyerekek és ezzel a te "szórakozásod" meg van, ő meg keresi máshol, ami neki kell.

Elgondolkodtató...

2010. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
hát én úgy lennék ezzel, hogy ha ő így, én is így...persze nem olyannal, aki a haveri körben benne van, és a továbbiakban is találkozni kell vele, bármi is lesz...amúgy meg veszíteni valód nem nagyon van, ahogy látom.
2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!