Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellen kell állni a kísértésnek?

Ellen kell állni a kísértésnek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 3 éve. A férjemmel mostanában elég rossz a kapcsolatom, 2 hónapja ő meg is csalt engem. Azóta mondhatni csak "vagyunk" egymás mellett. A férjemnek van egy barátja, akivel elég sokszor találkozunk, és nagyon kedves velem. Túlságosan is! Az a baj, hogy ez nagyon jól esik nekem. Még nem történt köztünk semmi, még egy csók sem, de egyre jobban szeretném. Ellen kell állnom neki, vagy hagyjam, hogy történjenek a dolgok, és ne ellenkezzek? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 29. 10:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Menj terápiára te egyedül. A férfiak sajnos ritán kaphatóak ilyesmire, de ha te változol, az rá is hat majd.
2010. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Miért neki kéne megváltozni?A pasi az idi@ta!Marha jó,hogy egy kapcsolatban legtöbbször a nőnek kell alkalmazkodnia!
2010. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Kérdező? 11:13 vagyok. Azt szeretném mondani, hogy az imádság meghallgatásához a te részedről hit kell, hinni kell és várni.


Jan Twardowski: VÁRJ


-Mikor imádkozol - kicsit várakozol

-Megvan mindennek a maga ideje

-a próféták tudták ezt

-elvárás nélkül kérlelj folyton

-A jövőben beérik a meg nem hallgatott

-a beteljesületlen pedig éppen történik

-Az Úr tud mindent,

tudja, hogy az éjben hová igyekszenek

a szorgalmas hangyák,

A szeretet elhisz, a barátság megért,

ha várni nem tudsz, ne is imádkozz.

2010. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de az imádság nem fogja észhez téríteni a férjét!És nem segít abban sem,hogy ne k@rvákhoz járjon hanem újra beleszeressen!Ez hülyeség! Bocs az offért!!!!!!!!
2010. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a sok hozzászólást! Imádkozok én folyamatosan és hiszek is, mert ha nem hinnék, nem lennék még mindig vele. Csak elég nehéz folyton adni és adni, amikor nem kapok cserébe semmit. Én már sokat változtam, de ő ezt egyre jobban kihasználja. Teljesen hülyének érzem magam, amiért még mindig bízni akarok benne és változtatni, ahelyett hogy lesz@rnám a fejét! Mindenki azt mondja nekem, hogy ők már rég elhagyták volna. Már a saját húga is azt mondta, hogy nagyon erős vagyok, mert ő már megutálta a saját testvérét. Sajnos a szükség nagy úr. Én egyedül nem tudok fenntartani egy lakást.
2010. máj. 9. 11:43
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Az a párkapcsolat, ahol az egyik fél felajánlja, hogy a másik nyugodtan bújjon ágyba a barátjával, véget ért. Ott már nincsenek érzelmek -nemhogy szerelem, szeretet, de MÉG düh és féltékenység se- csak a puszta KÖZÖNY. (Itt már értelmét vesztette a párkapcsolati terápia.)


2. Gongold át a helyzeted. Fiatal vagy, magad se hiheted komolyan, hogy még hosszú-hosszú éveken át együtt élsz egy veled így bánó férjjel. Ebbe nem csak te, hanem a gyerek(ek) is tönkremennének.


3. Valóban ki vagy -anyagilag- szolgáltatva a férjednek? Vagy csak nem tudsz az igényeidből leadni? Gondolkozz! Mi a fontosabb neked és a gyereknek? Nyugalom, kiegyensúlyozott élet, amiben benne van egy új (és mindenki előtt felvállalható!) kapcsolat lehetősége, vagy anyagi jólét, szép családi ház, ruhák, nyaralás stb. de mindezért feladni a önmagad és elviselni a másik folyamatosan megalázó viselkedését. Neked kell dönteni.


4. Ha aztán döntesz, utána már nincs nyavalygás, önsajnálat. Így lesz felnőtt az ember:)

2010. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
70%

Mi lenne, ha beszélnél a férjeddel, hogy oké apa, akkor éljünk mostantól nyitott házasságban, de ne haverral legyél, keress mást, randizz, csinosítsd magad ismét, hidd el, ha látja, hogy másnak akarsz tetszeni, és nm neki, és látja,hogy másnak kellesz, el fog gondolkodni, és át fogja értékelni a dolgokat. Ha egyáltalán nem szeretne, lehet elköltözne,nem? Ha másért nem, a gyerekek miatt tisztel.

Amúgy én inkább Tőled kérdezném meg, szereted még, kell-e neked? Akarsz harcolni érte?

2010. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
53%
Csald meg nyugodtan. Vagyhagyd el! :) Rajtad múlik. A gyerekek miatt viszont necces a válás, meg oda az anyagi biztonság. :S
2010. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell ellenállni a kísértésnek, ha csak a te igényeid és a pillanatnyi örömöd számít.


De, ellen kell állni a kísértésnek, ha ezután is tükörbe akarsz nézni.

2010. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez nagyon tanulságos!

Bár sokan így gondolkodnának erről!!!!

2010. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!