Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellen kell állni a kísértésnek?

Ellen kell állni a kísértésnek?

Figyelt kérdés
Házasságban élek 3 éve. A férjemmel mostanában elég rossz a kapcsolatom, 2 hónapja ő meg is csalt engem. Azóta mondhatni csak "vagyunk" egymás mellett. A férjemnek van egy barátja, akivel elég sokszor találkozunk, és nagyon kedves velem. Túlságosan is! Az a baj, hogy ez nagyon jól esik nekem. Még nem történt köztünk semmi, még egy csók sem, de egyre jobban szeretném. Ellen kell állnom neki, vagy hagyjam, hogy történjenek a dolgok, és ne ellenkezzek? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 29. 10:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék a francba... haverral ne, mert annak te iszod meg a levét!
2010. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék a férjemmel,hogy változzon vagy mehet...Így nem érdemes együtt maradni,de én előbb tisztáznám a férjemmel.Ha meg nem szereted már akkor egyértelmű,ne ellenkezz.
2010. ápr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Két gyerek van, és már majdnem kész a közös házunk. Nem olyan egyszerű. Sajnos anyagilag függök tőle. A haverjain kívül mással nem találkozok, ezért alakulhatott ki ez a helyzet.
2010. ápr. 29. 10:54
 4/35 anonim ***** válasza:
29%
Jó, hogy megcsalt, hát még jóóóó, hogy........ Sőt... még meg is fenyegetett....
2010. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Sokszor mondtam már neki, hogy nekem ez így nem fog menni sokáig. Sőt azt is látja, hogy a haverja mit csinál, vagy mire készül. Erre csak annyit mondott, hogy ő ne tudjon róla!
2010. ápr. 29. 10:56
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt ennyire tönkrement a kapcsolatotok?Hogy a csudába történhet ilyen?

Am meg tedd meg.Carpe diem!Élj a mának nem tudhatod mi lesz holnap!

2010. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak ő ne tudjon róla?????

Anyukám a férjed már semmit nem érez irántad!Se szerelmet se semmit!VÁLJ EL!!!!!

2010. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják nyitott házasságnak?
2010. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt ténylegesen, csak 3 éve házasodtunk. Nem tudom hogy ment ennyire tönkre. Ezen már én is nagyon sokat gondolkodtam...
2010. ápr. 29. 10:58
 10/35 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben családterapeutához/párterapeutához fordulnék a házasság megmentése érdekében. Fontos a megbocsátás, mert az igazi szeretet nem fogy el soha.
2010. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!