Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apossal összeköltözni?

Apossal összeköltözni?

Figyelt kérdés
Apósom hatalmas házban lakik egyedül. Arra gondoltunk, hogy átépítenénk 2 generációsra és mi is odaköltöznénk. Igy családi házban lakhatnánk ami a gyerekeknem nagyon jól jönne. De félünk a gét generáció együttélésétől. Apósom jó fej, de szeret mindenbe beleszolni, ami most nem zavar, de együtt élve más lehet a helyzet.
2010. ápr. 27. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt,hogy 2 generációs építeni a házat?Csak akkor érdemes szerintem,persze ez az én véleményem,ha két külön bejáratú lakrészt kaptok.Vagyis együtt vagytok,mégis külön.Mert az csak a konfliktus forrása,ha közös a háztartás,közösek a helyiségek pl. nappali,konyha,fürdő.
2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 évig éltem így szintén "jó"fej apóssal.Egy idő után nem volt már olyan jó fej.Teljesen kikészültem,depressziós lettem az állandó megfelelési kényszer miatt.Párommal is állandóan öltük egymást.Aztán fogtam magam és az utolsó utáni pillanatban elköltöztem a gyerekkel.1/2 múlva a férjem is utánunk jött végleg én teljesen helyre jöttem azóta sincs semmi gáz.:)) Még apóssal sem.Hidd el jobb külön!:))

Tapasztalat!!!

Gondold át alaposan!!!!!!

Sok sikert!!

2010. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SOHA. Inkább ne lakjanak a gyerekek családi házban, minthogy idegbetegek legyenek a szüleik, és állandóan a veszekedést hallgassák. Sokan nőttek már fel városi lakásban, azért a családi ház nem akkora létszükséglet, hogy érdemes lenne érte ekkora áldozatot hozni. Anyós, após mindig csak távolról jó fej, közelről szörnyeteg.
2010. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát arra gondoltál-e, hogy mikor öreg leszel, ki fog veled lakni? Vagy készülsz az öregek otthonába? Egyedül szeretnél meghalni?
2010. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt mondta valaki,hogy anyóstól,apóstól olyan messze kell lakni,hogy papucsban ne lehessen átmenni!

Szerintem érdemes megfontolni,mert van benne igazság!!

2010. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Apától, anyától? Párodnak apósa, anyósa.
2010. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fél szüleivel sem jó együtt élni, szerintem saját szülővel sem, nemcsak anyóssal-apóssal. Egy háztartás max. két felnőttet visel el. Ha már 3 vagy annál több van, veszekedés veszekedés hátán.
2010. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!