Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen bátorságom ezt...

Hogyan legyen bátorságom ezt bevallani anyámnak?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést régebben tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Azóta is jól megvagyunk, szeretjük egymást, de még titokban. Azonban hétvégén kitört a barátomból a felgyülemlett feszültség (igaz bennem is) és azt mondta ad 2 hetet hogy döntsem el mit akarok. Már egyre jobban hajlok a bevallás felé. De remeg a gyomrom az idegtől, a félelemtől és azt sem tudom hogyan kezdhetném el anyunak. Hogyan szerezzek bátorságot és hogyan mondjam el neki? Köszönöm a normális válaszokat!


2010. ápr. 27. 19:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Huhhh. :S
2010. ápr. 27. 20:33
 22/25 A kérdező kommentje:

Egyébként gyerekről nálunk szó nincs. Ha másik párom lenne, akkor sem szülnék 30 éves koromig. Most azt szeretnénk megtudni, milyen úgy a kapcsolat, ha nem titkoljuk.

És persze hogy ne legyünk állandóan bujdosóba. Csak szabadon szeretnék vele együtt lenni! Összeköltözésről sincs szó még.

2010. ápr. 27. 20:35
 23/25 anonim ***** válasza:

A barátodat megértem, megalázó ez így a számára.

Viselkedj felnőtt módjára, elvégre felnőttél!

2010. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kedden este elmondtam neki. Nem a teljes igazságot, nem mondtam 3 évet, hanem hogy csak egy ideje. Nagyon nagy balhét csapott, veszekedett, fenyegetőzött, barátomat 2x is felhívta hogy hagyjon engem békén. Nem normális. Azóta higgattabb, de mindig kapom a ,,cigányos" megjegyzéseket és hogy akkor sem fog bele egyezni abba hogy együtt legyünk azon lesz hogy szétmenjünk. Ha elköltöznék, akkor meg elmenne a barátomékhoz és nagy balhét csapna. Nem tudja, hol lakik, de kiderítené. Egész nap csak sírok, hogy mások miért lehetnek boldogok és én miért nem? Barátom is teljesen kivan ő sem bír sem enni sem aludni akárcsak én.
2010. máj. 8. 09:48
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem mondtad még anyukádnak, hogy úgy viselkedik, mint egy cigány?

Ne haragudj, de abból amit leírtál, pontosan úgy viselkedik, mint azok akiket úgy utál.

2010. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!