Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen bátorságom ezt...

Hogyan legyen bátorságom ezt bevallani anyámnak?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést régebben tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Azóta is jól megvagyunk, szeretjük egymást, de még titokban. Azonban hétvégén kitört a barátomból a felgyülemlett feszültség (igaz bennem is) és azt mondta ad 2 hetet hogy döntsem el mit akarok. Már egyre jobban hajlok a bevallás felé. De remeg a gyomrom az idegtől, a félelemtől és azt sem tudom hogyan kezdhetném el anyunak. Hogyan szerezzek bátorságot és hogyan mondjam el neki? Köszönöm a normális válaszokat!


2010. ápr. 27. 19:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%
fajkeverő!!!!!
2010. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mindenképp nyíltan beszéld meg vele, ne levélben!!! Olvastam az előző kérdésednél a komikat. sokan tanácsolták h ismertesd össze a két családot. Ez megvolt már?

kivel van nagyobb baja? az ősőkkel v a fiúval? magyarázd meg az anyudnak h nem az anyóssal fogsz élni, hanem a fiúval.

És 3 év azért már elég idő ahhoz h bizonyítson. És lehet h nem leszteg gazdagok, de boldogok viszont igen!!!

és ha golgozik rendesen, akkor megkéne értenie.

És a srác is tegyen azé h megszeresse az anyud. kedveskedéssel. Pl elég az is, h milyen szép a dekoráció, szép az a váza ami az asztalon van, finom a főztye, bla-bla.

És mindenképp harcolj a szerelmedést, ha valóban úgy érzed h vele akarod leélni az életed akkor semmiképp ne szakíts!!!

Sok sikert!

2010. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%

19:46-os vagyok

Ja hogy cigány? Akkor igaza van anyádnak.

2010. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
19:50 és 19:55! Úgy látom, nem olvastátok el figyelmesen a sztorit. De, nem is baj, nem erre voltam kíváncsi hanem hogy hogyan mondjam el?
2010. ápr. 27. 20:13
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

19:40es vagyok. Mit szólsz ahhoz, amit írtam?

Az én anyámnál bejött ez a szöveg!

2010. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szerintem jó szöveg! El lesek pár mondatot, bár ezek már bennem is megfogalmazódtak. Meséld már el nálad miért nem engedte? Ti is titkoltátok?
2010. ápr. 27. 20:18
 17/25 A kérdező kommentje:
Ja és mi volt a reakciója anyukádnak?
2010. ápr. 27. 20:18
 18/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem titkoltam, csak anyám "károgott", hogy nem illik hozzám ,tönkreteszem az életem, meg ilyenek. Nem volt szó tiltásról, csak meggyőztem, hogy ne szóljon bele. Kedvesen , szeretetteljesen kell velük beszélni. a "ne szólj bele az életembe" nem a legcélravezetőbb mondat. éreztetni kell velük, hogy hálásak vagyunk a törődésért, köszönjük szépen, de érezzék már hol a határ...És ha hangoztatd, hogy boldog vagy, és kiteljesedtél ebben a párkapcsolatban, az ellen nem nagyon lehet kifogása.

persze nem ismerem édesanyádat, de ha normális hangon beszélsz vele( annak ellenére, hogy mondjuk ő üvölt) , mondod hogy hálás vagy neki mindenért, akkor tán megenyhül egy kicsit. persze nem garancia semmi, de gondolj arra, hogy anyukád nem rosszindulatból viselkedik így, csak félt téged. Csak rosszak a módszerei...

2010. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ebben a korban már elvárható egy lánytól, hogy kertelés nélkül közölje anyukájával a tényeket.

Amiről tudok, terhesség bejelentése a szülőknek:

kedves szüleim, ezt a üveg pezsgőt azért kapjátok, igyátok meg az unokátok egészségére.

2010. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

En 10 éve ismerkedtem meg a mostani férjemmel, cigány, rendes dolgos család.Totál belezúgtam, még gimis voltam, pedig a szüleim értelmiségi, több diplomás emberek. Nem érdekelt semmi és senki, megtagadtam a családom, mert nem fogadták el semmilyen körülmények között.

Összeházasodtunk, van egy másfél éves babánk.Most meg válunk..

Az addig higgadt emberből előjött a cigány, már elnézést. Kezet emelt rám, a családját rámuszította, és most a gyereket akarják elperelni tőlem úgy, hogy kitalálnak rólam mindenfajta hazugságot.

Tudom ez most nem oszt nem szoroz neked, és nem fogsz szakítani ezért a fiúval, mert egy vadidegen elmesélt egy sztorit neked, de két mondat a végére:

kutyából nem lesz szalonna

vér nem válik vízzé.

2010. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!