Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találtak rám?

Hogy találtak rám?

Figyelt kérdés

3hetes korom óta a szívszerinti szüleim nevelnek, vagyis 3hetes voltam amikor kórházba kerültem a "donorjaim" miatt és már a kórházban eldőlt, hogy az én szívszerinti szüleimhez kerülök, később örökbe is fogadtak. Amiért hálás vagyok, imádom őket ❤

Viszont nemrég, az egyik közösségi oldalon rám írt egy nő, hogy x, y vagyunk a szüleid stb... nem érdekelt tiltottam de akárhányszor tíltom, új fiókon újra rám ír.

Zaklat, hogy találkozzunk de nem érti nem akarok hagyjon.

Fogalmam sincs, honnan tudta meg a nevem, hogy talált rám.

Nem akarok tőlük semmit, hogy értessem meg velük?

21L


2016. okt. 4. 14:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

"3hetes voltam amikor kórházba kerültem a "donorjaim" miatt"

Gondoltam ebből kiderül nem imádtak, szerettek.

Nem akartam nagyon leírni a részleteket.

2016. okt. 19. 15:53
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
3 hetesen a kórház inkubátorába is tehettek vagy lemondhattak rólad simán és a többi. Annyi módja van ennek a legjobb megoldástól a legrosszabbig...
2016. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
21%
lemondhattak rólad, mert szegények voltak, fiatalon szültek és lemondhattak azért mert simán nem szerettek de a leírásodból ez nem derül ki. Persze ez mind lényegtelen mert most már zaklatnak ami túlmegy egy bizonyos határon
2016. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
79%

Nekem egyértelmű, hogy kórházba kerültem miattuk, bántalmazás lehet. Mit tettek? Nem kell pontosan leírni.

Nem érdemelnek ők esélyt semmit sem érdemelnek.

2016. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Szó szerint annyira nem akartak, hogy élvezték ha nekem valami fáj...

Csikkeket nyomtak el rajtam, a körmömet feszegették, eltőrték a bordámat...

A nyakamon is van egy heg, de azt a mai napig nem tudom, hogyan keletkezett.

A védőnő látta a kék foltokat de egy ideig senkinek sem szólt aztán, nagyobb baj lett és a szomszéd kihívta rájuk a rendőrséget.

Nem emlékszem rá mert nagyon kicsi voltam, csak a papirok igazolják és pár kép.

Kaptak büntetést, de nem azt amit érdemeltek volna.

Viszont így olyan családba kerültem ahol igazán szeretnek.

2016. okt. 19. 16:34
 36/36 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem hazudsz, akkor vedd fel velük a kapcsolatot és küldd el az elérhetőségeiket.
2016. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!