Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találtak rám?

Hogy találtak rám?

Figyelt kérdés

3hetes korom óta a szívszerinti szüleim nevelnek, vagyis 3hetes voltam amikor kórházba kerültem a "donorjaim" miatt és már a kórházban eldőlt, hogy az én szívszerinti szüleimhez kerülök, később örökbe is fogadtak. Amiért hálás vagyok, imádom őket ❤

Viszont nemrég, az egyik közösségi oldalon rám írt egy nő, hogy x, y vagyunk a szüleid stb... nem érdekelt tiltottam de akárhányszor tíltom, új fiókon újra rám ír.

Zaklat, hogy találkozzunk de nem érti nem akarok hagyjon.

Fogalmam sincs, honnan tudta meg a nevem, hogy talált rám.

Nem akarok tőlük semmit, hogy értessem meg velük?

21L


2016. okt. 4. 14:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%
nagyon rendes lany vagy bar minden orokbefogadott gyerek ilyen lenne mint te. fogadd meg a tanacsot es kozold veluk meg egy zaklatas es feljelented oket. ha ok is a "donorjaid" akkor is csak tuti hogy lehuzasra megy a dolog, ha meg csalok akkor plane.
2016. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
13%

jelentsd fel őket és hívd ki rájuk a rendőröket. Ez biztos hogy sokat segít neked is és nekik is. Mi az hogy megkeresnek 21 év után és megpróbálnak veled kapcsolatot teremteni?

R*hadékok.

Talán egyszer meg kéne hallgatnod az ő álláspontjukat is mielőtt ítélkezel felettük.

Töröld ki ezt a hozzászólást is nyugodtan mert nem illik a ti nyomorult szánalmas világképetekbe.

2016. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Nem hallgatom meg őket, nincs mit mondaniuk számomra.

A héten kaptam megint egy levelet. Ezzel a levéllel és az összes többivel együtt fel lettek jelentve.

2016. okt. 8. 07:30
 24/36 anonim ***** válasza:
90%
Van valami fejlemény?
2016. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Fel lettek jelentve, de azóta is kapom a leveleket.

Egyre jobban idegesít a dolog....az, hogy nem értik nem akarok tőlük semmit.

2016. okt. 18. 16:48
 26/36 anonim ***** válasza:
27%
Miket/ mirol irnak neked?
2016. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
11%
Kamu az egész, ne foglalkozz vele.
2016. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
semmim jelentsd fel őket újra és kérj távolságtartásit. és írd meg nekik keményen hogy ezt tetted és fejen is állhatnak ők már ezt a lehetőséget elszúrták mindegy mi van(bár mi van ha kényszerből tették ezt? oké hogy szívszerinti szüleid(ez a szó viszont nekem irritáló és böszme nagy hülyeség, hisz a szüleid és kész ezzel csak rávilágítasz hogy nem a vérszerinti szüleid holott te nem így érzel)) és a többi, de mi van ha nem önszántukból hagytak el? utána néztem volna az anyagi helyzetüknek és ha semmi gikszer akkor felebarátként még megtartottam volna őket. Persze ez a zaklatósdi már így sok de érthető ha alapból nem engedtél nekik egy kicsikét sem. De engedd magadhoz őket közel,de igenis tárd fel az elhagyásod okát és ha nem is engeded őket közel magadhoz, ha már ismered a múltat legalább fejben bocsáss meg nekik.
2016. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
bocs az utolsó mondat úgy kezdődött volna " Ne engedd őket..."
2016. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Itt nincs megbocsájtás puszi puszi bájcsevej mert szegények nem tehetnek aról, hogy így alakult.

Maguknak okozták a helyzetet és annyira nem akartak, hogy inkább a halálomat akarták...és még beszélgessek el velük? Dehogy!

2016. okt. 19. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!