Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találtak rám?

Hogy találtak rám?

Figyelt kérdés

3hetes korom óta a szívszerinti szüleim nevelnek, vagyis 3hetes voltam amikor kórházba kerültem a "donorjaim" miatt és már a kórházban eldőlt, hogy az én szívszerinti szüleimhez kerülök, később örökbe is fogadtak. Amiért hálás vagyok, imádom őket ❤

Viszont nemrég, az egyik közösségi oldalon rám írt egy nő, hogy x, y vagyunk a szüleid stb... nem érdekelt tiltottam de akárhányszor tíltom, új fiókon újra rám ír.

Zaklat, hogy találkozzunk de nem érti nem akarok hagyjon.

Fogalmam sincs, honnan tudta meg a nevem, hogy talált rám.

Nem akarok tőlük semmit, hogy értessem meg velük?

21L


2016. okt. 4. 14:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
Akkor tegyél feljelentést! Menj le a rendőrségre, mutasd meg a facebookos leveleket (nyomtasd ki) és a többi levelet is! Ne hagyd magad, mert egyszer megjelennek az ajtódban.
2016. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Jól értetted miattuk.

Biztos feljelentés lesz a vége...de legalább megtartottam a bizonyítékokat bár be vallom sokat el sem olvastam.

Nekem kicsit aggasztó, hogy tudják a címem, és a szüleimét is...

2016. okt. 4. 15:38
 13/36 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodtan legyél gyanakvó.Nem tudják kideríteni hova adtak örökbe az engedélyed nélkül.Ezek valami csalók lehetnek.Rendőrség.

Ha tényleg nem (amit kétlek),akkor is kapják be 21 év után...

2016. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy már írták, ez csalás lesz, ne hagyd magad.

Egyik ismeròsöm kereste így a szüleit, de ők nem adtak engedélyt, hogy kiadják neki az adatokat.

Gondolom, fordítva is így működik.

2016. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Tudják miért adtak örökbe a részleteket is amit csak a családom tud, biztos ők a donorok mert nekem nem a szüleim!!

De engem nem érdekel ha csalók, az se ha nem.

Egyszerűen nem értem, hogyan jutottak olyan információkhoz, rólam amiről egyáltalán nem tudhatnának.

2016. okt. 4. 16:29
 16/36 anonim ***** válasza:
12%
Nincs olyan, hogy szívszerinti szülő.
2016. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Hál istennek, hogy neked nincs olyan! Másnak van.
2016. okt. 4. 16:38
 18/36 anonim ***** válasza:
98%
17. Ha olyan van, h vkit a ver szerinti szulei 3 hetesen korhazba juttatnak, akkor sziv szerinti szulo is van.
2016. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%
Szívszerinti szülőknek az örökbefogadókat nevezik.
2016. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
69%

Semmi bizonyíték nincs arra, hogy valóban a szüleid. Ha meg mégis azok lennének, akkor igencsak bőven lenne okuk szégyenkezni amiatt, amit tettek. Ne foglalkozz velük, ne hagyd, hogy belepiszkáljanak az életedbe, mert csak probléma lenne belőle.

Egy ismerősöm gyermekotthonban dolgozott, rendszeresen előfordult, hogy a felnőtt gyerekeket csak azért keresték meg a szülei, hogy lehúzzák, pénzt kunyizzanak tőle. Undorító dolog, de sajnos igen gyakori.

Szóval ha tovább zaklat, vagy írd meg, hogy neked vannak szüleid és ha mégegyszer keres, feljelented, vagy simán menj a rendőrségre és jelentsd fel zaklatásért.

2016. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!