Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak őrá figyeljek?

Csak őrá figyeljek?

Figyelt kérdés
Anyukámról van szó. Sokszor azon vitázunk, hogy mondott valamit de én nem hallottam és ebből lesz a baj. Pl sms-t irok, vagy olvasok valamit, telefonálok, éppen elgondolkodtam, mást csinálok és belemerültem, vagy akár ott sem vagyok épp aztán jön sértődve hogy ez miért nincs megcsinálva, miért nem válaszoltam amikor szólt stb. Olyan nincs hogy valamit nem hallottam mert az főben járó bűn.. Ha szépen visszakérdezek hogy mondja meg mit szeretett volna megcsinálom, hallgatom de el nem ismétli mert meg van sértődve és inkább hagyjam rám úgy sem lehet számitani. Nem mindig ilyen, de sokszor nap nem múlik el hogy össze ne kapjunk valami ilyen kis hülyeség miatt. Mit lehet tenni még, hogy ez változzon?
2016. szept. 24. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Engem otthon halálra basztatnak, de már le***rom.
2016. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk figyelj rá oda. Az nem járható út?


Fondolom nem beszél fyamatosan..ha valamit kér arra csak oda tudsz figyelni, nem?

2016. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érted, ő nem nézi hogy mit csinálok éppen, figyelek-e amikor szól, csak mondja ha kell valami. Van, hogy telefonálok épp és akkor jön hogy valamit kell és magyaráz. Van, hogy ott sem vagyok a közelében hanem kint valahol aztán kapok a fejemre hogy miért nincs megcsinálva ez meg az. Ha mondom hogy nem hallottam hogy szól, vagy biztos nem voltam ott amikor szólt akkor meg azért tol le de még mérgesebben. Szépen sose tud beszélni és nincs türelme abszolút sem hozzám, sem másokhoz. A testvéremet is sokszor lecseszi és néha már én védem meg a tesóm annyira hülyeségek miatt tolja le, vagy éppen ok nélkül. Ha nincs ok akkor csinál egyet vagy beképzel dolgokat amik nincsnek is..
2016. szept. 25. 10:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha mondom hogy biztos kint voltam akkor az pofázásnak minősül pl.
2016. szept. 25. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet megsértődni, de amíg nem reagálsz arra, amit mond, felfoghatná, hogy nem is jutott el hozzád. Majd, ha kér valamit, és te azt mondod, hogy oké, na, akkor számon lehet kérni.
2016. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!