Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne figyeljek az anyámra?

Hogy ne figyeljek az anyámra?

Figyelt kérdés
Még fiatal és persze nagyon szeretem,meg minden,de egyfolytában ugyanazokat a dolgokat,problémákat kell végighallgatni,meg hogy én mennyire sz*r vagyok,meg az apám is,stb... Nem tudom,hogy hogyan tudnám leállítani őt,vagy legalább ne odafigyelni,mert szerintem ebbe fogok megőrülni. Minden délután,ha hazaérek a suliból,meg már kora reggel is,suli előtt ugyanaz...
2012. ápr. 3. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Azzal fáraszt, hogy te mekkora szar agy? Érdekes anyukád lehet...

Vonulj félre. Mikor elkezd beszélni, akkor állj föl, menj be a szobádba és mondd azt, hogy tanulnod kell.

2012. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is ugyanez. Folyton csak kiabál velem, mindenért lecsesz. Én azt szoktam, hogy bedugom az fülhallgatót a fülembe, és elkezdek csöndben sírni. De minden nap. Lelkileg és idegileg már teljesen kikészültem. Szerintem az a célja, hogy teljesen kikészüljek.
2012. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!