Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami megoldás anyámra?...

Valami megoldás anyámra? Kikészít!

Figyelt kérdés

Anyámmal ha ketten vagyunk itthon nyalizik nekem, hogy mennyire szeret, viszont ha mindenki itthon van engem szid! Mindig azt szidja aki nincs itthon,de engem a legtöbbet. Beteg vagyok, és azt mondta hogy ne lógjak, mennyek iskolába, pedig a betegséget ki kell feküdni, a gyógyszertől csak jobban leszek, nem múlik el. Haza jött egyből piszkált a semmiért, hogy miért gépezek, leszedi az ajtóm mert be van csukva, tegnap is fürödtem és bezártam mert lop a tesóm. :/ És kinyitotta az ajtóm, bejött a húgommal turkálni, elvette a cipőm, nyakláncom, stb. Azt hallgatom tegnap óta amióta haza jöttem a barátomtól, hogy mekkora r*banc vagyok, idegesítő, h*lye p*csa. :| Pedig 8 hónapja vagyok a barátommal, bírja is a pasimat. Ha beszélek vele mondja hogy ő nem kétszínű, stb.

Megoldás?

17L


2012. febr. 27. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem említed az édesapád, gondolom nem él veletek. Elváltak, vagy nem él? Gondolom erre vezethető vissza, hogy miért vagy "ribanc", csak mert van barátod. Gondolom, irigy, hogy neked van, ő meg magányos. Vagy ha van kapcsolata, akkor nem érzi jól magát benne és azért irigykedik.

Ha ilyen kétszínű, én a helyedben akkor sem foglalkoznék vele, mikor épp mézesmázos. Olyankor kell elküldeni a fenébe, de még inkább nem foglalkozni vele, közönyt színlelni, hátha észbe kap. Ha rögtön nem is, ha látja, hogy nem vagy bizalommal iránta, majd eszébe jut, hogy okkal van. Esetleg meg is említheted neki, hogy mivel eleged van a kétszínűségéből, mostantól nem tartod méltónak rá, hogy megoszd vele az életed történéseit.

2012. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Együtt élnek, de állandóan kekeckedik mindenkivel. A tesóm kitalálta hogy hányt, holott semmi baja (Nekem mondta is!), neki elhiszi, én meg egész este őt hallgattam hogy leveszi az ajtóm, és takarodjak iskolába.
2012. febr. 28. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!