Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kérdezzek, vagy inkább...

Rá kérdezzek, vagy inkább figyeljek csendben?

Figyelt kérdés

Az élettársam mostanában furcsán viselkedik (néha zárkózott, néha pedig nagyon feltűnően kedves). A mai nap folyamán meg akartam nézni egy filmet a tabletjén, de mikor bekapcsoltam be volt lépve a facebook messengerbe és egy lánnyal beszélgetett. Az a baj hogy nem tudom hogy régi barát-e?! Mert meg esett a beszélgetésben hogy találkozzanak ha ráér-e a lány, viszont ahogy el olvastam a beszélgetést nem sokra rá törölve is lett. Nem tudja hogy elolvastam, de nem is akarok róla szólni mert nem akarom hogy az legyen hogy féltékenykedek. Viszont örlődök mert nem tudom hogy most mi van?!


Egy 25 éves boldog kislány anyukája


2015. febr. 26. 14:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
16%

Én rákérdeznék és elmesélném, hogy láttam.

Aztán egy pici jelenetet csapnék, hogy ő mit szólna fordított esetben.

Azért ezek elég komoly dolgok, még ha nem is tűnnek annak, és igenis érdekel, hogy ilyenkor mit éreznek a férfiak :S mert akkor nem is igazán szerethetik a lányt (vagyis téged)..

Beszélj vele :S :) de ne legyél túl "sárkány", mert azzal csak jobban eltaszítod, viszont valami dorgálás kell mert ez nem normális.

2015. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,

egyébként ezen már nincs mit figyelni csendben.

Ha legközelebb a beszélgetés után rögtön ki fogja törölgetni az üzeneteket és te nem tudod meg, akkor azt hiszed majd hogy lenyugodott a párod?

2015. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! Ma számon fogom kérni rajta hogy ez most mi?!

Igazságtalanságnak érzem az egészet, mert mióta megszületett a kislányom (ez 5 éve) én azóta egy férfival se beszélgettem ráadásul nem sunyiba ahogy Ő teszi! Csak közös férfi ismerőssel de akkor is úgy hogy Ő is ott van...

2015. febr. 26. 14:33
 4/33 anonim ***** válasza:
Én biztos megkérdezném,csak én akkor rögtön tettem volna.Szívem,ki ez a csajszi? Ismerem én is? Ő az akiről azt mesélted,hogy bla.bla.bla....vagy ez valaki más? Szóval szimplán érdeklődve.A reakció azért elég sok mindent elfog árulni.Ha tök higgadtan elmeséli,hogy hát ez nem az,hanem egy volt iskolatársam pl. akkor azért elég valószínű,hogy tényleg az.Ha rögtön támadásnak veszi az egészet,akkor necces,nekem az már gyanús lenne.
2015. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ez elég xar ügy. Ne kérdezz rá, felesleges. Tagadni fog vagy magyarázkodni. Nem a beszélgetés a gáz, azt szinte mindenki szokott, hanem a törlés.
2015. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ez ma történt. Még dolgozik szóval úgy tervezem hogy ha haza ér megkérdezem tőle egyből.
2015. febr. 26. 14:39
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kérdezz rá.
2015. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, nem hiszem, hogy én lennék az a lány a beszélgetésből, de pl. én a napokban megkerestem egy régi pasi évfolyamtársam egy akkori anyag miatt, amit el szeretnék kérni tőle. Nagyon rég nem beszéltünk, és a végén megdumáltuk, hogy összeülünk egy kávéra valamikor, hogy elmesélhessük, kivel mi történt azóta.


Szóval én pl. most a másik oldal vagyok, fogalmam sincs, milyen a magánélete, én komoly kapcsolatban vagyok, és értelemszerűen egy jó beszélgetésen és kávén kívül semmi célom az egésszel.


Viszont jobb ha belátod: féltékenykedsz. Minek tagadni? Emberi érzés, van ilyen. Ugyanakkor talán egyeztetni kéne az értékrendeteket, mert ha te azóta nem beszéltél pasival, hogy összejöttetek, és ugyanezt várod el a párodtól is, neki viszont simán belefér egy baráti beszélgetés/találka egy nőnemű ismerőssel, akkor ezt jobb lenne tisztázni.

2015. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, majd kérlek írd le nekünk. :)


Egyébként nekem nagyon gyanús. Önmagában semmi rossz nincs abban, ha a másik nemmel is beszélünk, de amikor már titkolózunk, az gyanús. Ráadásul ha csak szimplán beszélgettek, akkor miért törölte a beszélgetést?

2015. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy önmagában nincs is baj azzal hogy ha beszélget, nekem csak hogy is mondjam az esett rosszul hogy egyből törli a beszélgetést mintha titkolna valamit. A másik meg hogy meg se említette a lányt hogy ki keresett meg kit vagy hogy hogy volt az egész.
2015. febr. 26. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!