Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kérdezzek, vagy inkább...

Rá kérdezzek, vagy inkább figyeljek csendben?

Figyelt kérdés

Az élettársam mostanában furcsán viselkedik (néha zárkózott, néha pedig nagyon feltűnően kedves). A mai nap folyamán meg akartam nézni egy filmet a tabletjén, de mikor bekapcsoltam be volt lépve a facebook messengerbe és egy lánnyal beszélgetett. Az a baj hogy nem tudom hogy régi barát-e?! Mert meg esett a beszélgetésben hogy találkozzanak ha ráér-e a lány, viszont ahogy el olvastam a beszélgetést nem sokra rá törölve is lett. Nem tudja hogy elolvastam, de nem is akarok róla szólni mert nem akarom hogy az legyen hogy féltékenykedek. Viszont örlődök mert nem tudom hogy most mi van?!


Egy 25 éves boldog kislány anyukája


2015. febr. 26. 14:25
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Jogos! Én is így érzem! Ezért fogok beszélni vele, és tisztázom az egészet.
2015. febr. 26. 18:25
 22/33 anonim ***** válasza:
És megtörtént már a beszélgetés?
2015. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb válaszoló csak fölöslegesen uszítja a kérdezőt a párja ellen
2015. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Amikor én így jártam, akkor rákérdeztem.


Semmi extráról nem beszélgettek, de titkolózott és törölte a beszélgetéseket.


Kiderült, hogy az első exe azt se engedte neki jóformán, hogy az osztálytársaival beszélgessen, ha azok lányok voltak. ... És azóta tart nála ez, hogy a nők elől jobb eltitkolni, ha más nőkkel beszélget, mert ha kiderül, akkor balhé lesz.


Sok sok beszélgetés, türelem, és bizonyítás kellett, hogy rájöjjön, nem a levegőbe beszélek, és ha nem titkolózik, akkor nem idegeskedek és féltékenykedek ok nélkül. :)


Ha nem kérdeztem volna rá, akkor meg enne a fene máig, vagy szakítottam volna rég. Az, hogy rákérdez nem azt jelenti, hogy jelenetet kell rendezni, és veszekedni kell.


Mi lett nálatok, kérdező.

2015. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, beszéltél vele?Drukkolok, hogy ne legyen baj...
2015. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. Semmi hiszti nélkül komolyan leültünk megbeszélni a dolgot. Kiderült hogy amit feleslegesnek tart azokat törli, szóval nincs ok az aggodalomra. Utána elmagyarázta hogy honnan ismeri meg hogy ki is Ő. De én úgy érzem hogy kellett ez a beszélgetés ahoz hogy tisztázni lehessen ezt a szituációt.
2015. febr. 27. 10:31
 27/33 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, hogy ez happy end-del zárult, te 25 éves boldog kislány anyukája :D
2015. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
39%
Már csak nagyon halkan kérdem, nem lett volna jobb NEM megnézni, és megspórolni magadnak ezt a délutánt...?
2015. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem, mert így pár dolgot tudtam tisztázni saját magamban is. :)
2015. febr. 27. 11:50
 30/33 anonim ***** válasza:
Kell ez néha az önismerethez is. :) Örülök, hogy minden rendben volt. :)
2015. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!