Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rá kérdezzek, vagy inkább...

Rá kérdezzek, vagy inkább figyeljek csendben?

Figyelt kérdés

Az élettársam mostanában furcsán viselkedik (néha zárkózott, néha pedig nagyon feltűnően kedves). A mai nap folyamán meg akartam nézni egy filmet a tabletjén, de mikor bekapcsoltam be volt lépve a facebook messengerbe és egy lánnyal beszélgetett. Az a baj hogy nem tudom hogy régi barát-e?! Mert meg esett a beszélgetésben hogy találkozzanak ha ráér-e a lány, viszont ahogy el olvastam a beszélgetést nem sokra rá törölve is lett. Nem tudja hogy elolvastam, de nem is akarok róla szólni mert nem akarom hogy az legyen hogy féltékenykedek. Viszont örlődök mert nem tudom hogy most mi van?!


Egy 25 éves boldog kislány anyukája


2015. febr. 26. 14:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Mert egyébként ha megcsalna, akkor azt mondaná, hogy jaj drágám lebuktam...épp azt szerveztük, legközelebb mikor találkozunk
2015. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a reakciókból elég sokat meg lehet tudni abból, hogy igazat mond vagy hazudik. Nekem hihető a sztori. Ha balhézna, meg privát-szférázna, és támadná a nőt, az valóban védekezés lenne. Az eset ráadásul nem is kutakodás közben derült ki, szóval még ezen sem nagyon háboroghat. Szerintem ezeket az eseteket nem szabad lenyelni, nem vádaskodni kell, hanem kérdezni. A kommunikáció hiánya teszi tönkre a legtöbb kapcsolatot.
2015. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Én őszintének láttam a beszélgetés alatt, így hiszek neki.
2015. febr. 27. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!