Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a sértődős?

Én vagyok a sértődős?

Figyelt kérdés
Ültem ma a tv előtt a nagy ágyon, apám előttem kicsivel fekve nézte a tv-t. Volt hely mellettem bőven. Erre bejön a hugom és fogja magát ledobja apám meg közém. Ráül a lábamra (15 kilóval nehezebb mint én). Mondom neki menj arrébb van hely de nem mozdult. Szóltam neki még 2x mert kényelmetlen volt hogy ül rajtam de semmi. Erre (bevallom felhúzódtam) kimentem de nem szóltam semmit közben, nem veszekedtem. Erre anyám engem tolt le, hogy milyen sértődékeny vagyok.. Különben mindenbe beleköt anyám, majdnem abba is már, hogy hogyan veszem a levegőt..
2016. szept. 24. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen elég sértődékeny vagy. Ezen miért kellet megsértődni? NEM értem.
2016. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg de idegesitett hogy tv-zni sem lehet nyugodtan. Vagy csak én nem vagyok olyan hogy mások fejére ülök már majdnem miközben azok pihennek? Mert nem birtam el a súlyát de nekem kellett arrébbmennem pedig elhelyezkedtem már
2016. szept. 24. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Igen, nagyon sértődős vagy. A sztori a húgoddal egy röhej, alapból egy szót sem érdemelne, de az, hogy itt rágódsz a dolgon a Gyakorin, na az már gáz.

Lazulj egy kicsit, fiatal vagy, tiéd a világ, vedd könnyedébben az életet!

2016. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, h le leszek pontozva, de azért igaza van a kérdezõnek. Nem tudom, h ki lenne felháborodva ha vele történik ez, csak mondjuk más szituban. Ülsz a buszon és valaki az öledbe ül, majd utàna te vagy letolva, hogy mit hisztizel...

Jó azon lépj túl, hogy a hugod ült rád, csak idegedíteni akart, gyerekes dolog, majd kinövi, de azért anyukád reagàlása nagyon túlzás. Semmit nem kellett volna szólnia, vagy csak annyit, hogy:Naaaaa, gyerekek, férjetek meg egymàs mellett. /ekkor, is szól neked is, hogy ne hisztizz, de finoman/ vagy "dràga lànyom, ülj màr oda, ahol van hely"!

2016. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lükted le??
2016. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennél szebbeket is tud mondani..
2016. szept. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!