Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen sértődős apa?

Miért ilyen sértődős apa?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok, mert vizsgaidőszak volt, és már nincs vizsgám. Egész nap takarítottam mert én eddig nem értem rá itthon meg nem érdekel senkit, így elég nagy kupi volt. Apám hazajön, végig trappol a házban sáros cipővel, viszem utána a papucsot, és a konyhában mondom neki, hogy:

"Apa légyszi vedd át a cipőd mert egész nap takarítottam (ezt el kellett neki vagy 3szor mondjam mire felfogta) Meg megjegyeztem, hogy szeretném ha kint dohányozna mert ő maga ígérte meg. Erre ma egész nap csapkod meg hajigál sértődötten vonul minden felé, ha egy kis hibát vétek (mondjuk nyitva felejtem a kamra ajtót) akkor leszid, meg nem szól hozzám és mikor kb félórája a wc-t sikáltam hipós fertőtlenítővel rám csukta az ajtót.


Most tényleg én vagyok a gonosz, meg a rossz, csak mert szeretnék végre egy tiszta otthont?


2011. jan. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha apád disznóólban szeretne élni, ezen te változtatni nem fogsz. Ha fertőtlenítésnél rád zárta az ajtót, akkor még az sem számít neki, ha megnyomorodsz. A klór gőzei szétmarják a tüdődben a hörgőket.
2011. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De baromi rosszul esik :( eddig nem volt ilyen :( legalábbis velem (úgy látszik bátyám örülhet mert szerinte eddig én kis kedvenc voltam)


De egyszer már megbeszéltem vele a cigis dolgot is, és kérdeztem mit tudnánk tenni, hogy ne legyen ennyire cigiszag, mert nem véletlen zárkózok be a szobámba, erre felajánlotta, hogy kint fog dohányozni. 2 óra múlva már cigizett bent. Kijöttem nagy sebbel lobbal nyitja ki az ablakot és védekezik, hogy de hát nyitva volt nyitva volt.

Nem veszi észre magát?


Fáradt vagyok egész nap gürcöltem :'( és úgy látszik képesek 5 perc alatt tönkre tenni, és még nem is becsülik :(

2011. jan. 26. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert nehogymár a fagyi visszanyaljon.

Talán azért rossz a helyzet, mert még tudja is, hogy igazad van, és ettől ő még tökéletlenebbnek érzi magát.

2011. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké kibékültünk, csak simán ideges volt más miatt, és rajtam vezette le (aminek nem örülök de legalább jobban alszok) :)
2011. jan. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!