Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon sértődős....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sértődős. Hogyan mondjam el neki, hogy ne használjon lila rúzst, és ne fogja hátra a haját, mert borzolmasan néz ki? Ha leengedi a haját, és mondjuk rózsaszín szájfényt használ akkor nagyon szép, de így.

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld meg valami olyasmi bevezettéssel hogy: "Kicsim/Drágám/Akármim (ahogy becézgetni szoktad) tudod, hogy mennyire szeretlek, de..."
2016. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki így tetszik, akkor sehogy. Ha tényleg borzalmasan néz ki, azt azért ő is észreveszi, nem? De ha megmondod neki, hogy "figyelj, hülyén nézel ki", azon biztos, hogy megsértődik. Amikor le van engedve a haja és nincs rajta rúzs vagy rózsaszín a szájfény, mondd neki olyankor, hogy milyen szép meg ilyenek. Lehet, hogy akkor inkább úgy fog már lenni (?).
2016. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél neki ajándékból egy egyszerűbb rúzst azzal a mondattal, hogy "még gyönyörűbb vagy rózsaszín rúzzsal, mint sejtenéd", hidd el, borzasztóan örülni fog, és használni fogja.

A másik pedig, hogy amikor pld. csókolóztok a hajgumit lágyan vedd le és mond neki, hogy "úgy szeretem ha kivan engedve a hajad". Illetve majd gyakrabban simogasd és dicsérd meg kiengedet hajjal.

2016. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha szereted mindenhogy szép mégha hátra is fogja a haját.

Mondjuk a lila rúzst megemlítheted neki.

2016. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-mas! Nagy köszönöm! Szép,meg szeretem,nade kerek arca van és borzasztó előnytelen. Füle sem látszik,olyan mintha kopasz lenne.
2016. aug. 14. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Igazából ha megmondod neki az a legtisztább. Most lehet ezt trükkökkel ezt körüljátszani, de felesleges. Egy párkapcsolat legyen őszinte.

Ha meg egy ilyenen megsértődik, akkor később semmit nem tudsz majd vele megbeszélni. 18/f

2016. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiengedi a haját és más színű rúzst használ éppen akkor mindig dicsérd meg és mondd neki, hogy így mennyire vonzó számodra. Hidd el befog válni.
2016. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem mondhatná bárki h ne kössem össze a hajam mert neki ugy nem tetszik... Eléggé nincs beleszólása senkinek. Mert te nem a baratnodet félted a megszólásoktol csupán neked ugy nem tetszik.... Nekem sem áll legjobban az összefogott haj de pl nyáron 40 fokba tudod ki fog nagy ki engedett hajjal rohangálni...
2016. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!