Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is volt, hogy "rózsaszín...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is volt, hogy "rózsaszín felhőben" láttátok azt, aki tetszett nektek?

Figyelt kérdés

szóval mondjuk van egy fiú/lány, aki tetszik nektek, kívülről számotokra tökéletes és mivel annyira nem ismeritek a belső tulajdonságait, viselkedését is tökéletesnek gondoljátok.


aztán egyszer olyat tesz, amin teljesen ledöbbentek, pedig tudtátok, hogy o is csinálja ( pl káromkodott)


és ezután hiába gondoljátok/gondoltátok tökéletesnek, valami mintha megváltozott volna


szóval a kérdés az, hogy ha volt olyan, hogy "rózsaszin felhőben" láttatok valakit, de hasonlót tett, akkor mennyire foszlott szerteszét az a "rózsaszin felhő"?


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. jún. 24. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még rózsaszín felhőt nem láttam és tapasztaltam :(
2016. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos, igen. Volt egy lány akit így láttam, bepróbálkoztam ,de nem jött össze. "A felhő ,akkor tűnt el ,amikor később ráköszöntem ,de nem köszönt vissza és el is fordult." :D
2016. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt hogy kicsit foszlott, de teljesen sose tűnt el a szimpátia, annyira durva dolgot nem csinált az első személy. Mondjuk a köd halványult, már nem vagyok belé szerelmes, de valahogy azt még nem tudom elfogadni hogy rossz tulajdonságai is vannak. Igazából a másodiknál a normális emberek lehet menekültek volna, de én örülök hogy nem tettem mert a hosszabb történettel nem olyan szörnyű a dolog mint ahogy elsőre hangzott. 19l de a második is 2 évvel ezelőtt volt, az első meg még azelőtt:)
2016. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszem ezen minden ember keresztülmegy.

Erősen befolyásolja az értékítéletünket az emberek külseje, ez nemcsak vonzalomra igaz, hanem sima szimpátiára, bizalomra is. De ha beleszereltsz valakibe első látásra, akkor 99%, hogy keserves a csalódás.


-Hiba lenne bárkit tökéletesnek gondolni

-a rózsaszín felhő néha csak lassan foszlik szét, mert az ember nem hajlandó tudomásulvenni a valóságot

-utána keserű érzés, mert szegényebbek lettünk egy illúzióval

2016. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Votl egy férfi az életembe, pontzosan 20 éves voltam ő meg 19, és őt tartattam életem nagynagy hercgének, már a közös jövönket emléegettük/terveeeztük, szupervlt minden, közösfényképek, puszipuszipuszi, simi, öleleés, stb. De fél év múlva szétment mindenm, mert egyszercsak úgy dönteött h nme veszi fel a telefont és ő se hiv. Úgy kellet neki könyörögni se.....et nyalni h jojjon már eltalálkozóra, de nagy nehézségek árán jött csak wel. végül szakítottvelem, azt mondta mejnjek a csába és vége lett.
2019. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ötös vagyok megint. Ja és bazárimajmot akart belőlem csinálni, ilyen zöldségeket hordott össze, h szolizzak szőkítsem a hajam, ne sminkeljem magam pedig sose festettem magam erősen: csak valami halványzöldes-világoslilás-világoskékes lágy szemhéjpor meg egy kis szempillaspirál. Mégis elente a mézeshetek alatt gyakran emlegette h soha ne engedjem őt el. na rájöttem valszeg arra célzott h a micsodáját soha ne engedjem el. XDDXDDXDDDDXDXDXD Sokat sírtam utána érzelgős számokra, hónapokig, és még ezenkívül összesen kettő évet vártam a visszajövetelére. De kár volt, mert nem akar és nem is og akarni tőlem semmit mert normális harmonikus kapcsolatra ő nem való, Ennek ellenére még a mai napig haverok maradtunk, élőbe és smsbe viccelődünk szívatjuk 1mást. De már nem is kívánom h ennél több SOHAAAA ne legyen köztünk.
2019. dec. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!