Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudd már hogy hol a helyed?

Tudd már hogy hol a helyed?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne ,hogy miért mondja ezt apa mindig anyának. Nem értem.Anya megvédett mert apa ordibált velem az asztalnál. De apa levegőnek nézte mintha ott sem lenne , utána meg mikor nekem elmondta a magáét,anyànak azt mondta hogy : Semmi köze ahhoz kivel kiabál mert ha neki ahhoz van kedve akkor azt fogja tenni. Utána mondta ezt a tudjad hol a helyed dolgot. Nekem is szokta ,én megalázònak érzem mintha kutyának nézne. De miért csinálja ezt? Azòta nem szoltak egymáshoz tegnap. Most para mert félek kimenni a konyhába nehogy veszekedés legyen. Szeretnék nem is élni hogy ne legyen ez mindig. Anyát sajnálom hogy apával marad ,ezért mindig lebeszélem magam, nem tudom mit csináljak ? 14 -fiù vagyok

2016. szept. 10. 07:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#6 vagy az van, hogy apukád nem így akarna élni, nem anyáddal, lehet veled sem, mert rájött, hogy ez nem való neki. de nem lát kiutat, utálja a helyzetét és úgy látja innentől nincs kiút. és ezért csak csapkod összevissza és másokat okol.
2016. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!