Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (16éves...

Mit gondoltok erről? (16éves lány 5hónapos terhes)

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy lánnyal és a barátjával 6hónapja vannak eggyütt. 5hónapos terhes a lány. Egyszer sem volt még megvizsgáltatni magát,főleg azok után hogy elkezdett menstruálni az 5.hónapban. Dohányzik,fűvezik,meg még pár drog, a palija ugyan ez. Ráadásul a barátjának rengeteg egészségügyi gondjai vannak. A lánynál laknak,de a szülei nem tudják,hogy terhes. (Én sem vettem észre kicsit duci) Nem töltötte még a 17-et sem!!! Milyen támogatásra számithat igy,ha még orvosa sincs? meg érdekelne a véleményetek.
2010. ápr. 21. 21:08
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

"Akár hiszitek akár nem, nagyon sok tini elmond mindent magáról az első megismerkedés után. Némelyik még büszke is rá milyen felnőtt."



akár hiszitek akár nem nem kamu sajnos. én is ledöbbentem és elitélem ezt a viselkedést de ez van én nem fogok semmit tenni nem az én életem és nem folyok bele semmibe sem... sajnálom nem vagyok önző de oldják meg ha már ilyen felelőtlenek. és csak véleményeket szerettem volna hallani,mert ez kiakasztó és télleg terhes!!!! Azt mondja a lány azért vérzik mert cisztája van. És elv már el is mult neki. na ennyit erről. de mondom nem fogok semmit tenni sem az annya sem a gyerek nem érdekel. és többet nem is találkozok velük.. ennyi.


"a kérdező lapul mint a szar" mondjuk én iskolába járok,tanulok stb? ne magadból indulj ki.

2010. ápr. 22. 14:50
 52/55 A kérdező kommentje:
ja és egyedül a keresztnevét tudom. meg hogy melyik településen laknak.
2010. ápr. 22. 14:53
 53/55 cipi8 ***** válasza:
67%
23:48 Egyetértek veled.
2010. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már felvetetted a témát, akkor nem moehetsz el a dolgok mellett, azzal, hogy nem a te életed. Biztos fiatal vagy még, de ez egy óriási felelősság. Tenned kéne valamit, ha mást nem, akkor névtelnül értesítsd a gyámhivatalt. Ha valami lesz a babával, akkor hogy fogod érezni magad? Talán tehettél volna valamit, és nem tetted! Nem te vagy a hibás, hogy ez a lány ilyenekt csinál, és igazad van, nem a te életed, de miután tudsz a dologról, sőt, egy fórumot is nyitottál róla, nem mondhatod azt, hogy akkor léptél. Nem azt mondomn, hogy menj el hozzájuk, vagy személyesen beszélj a szüleivel, de aztért egy telefon gyámivatalnak szerintem belefér, nem?
2010. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan én is úgy gondolom hogy amig ezt a topikot megnyitottad a témának és ennyit foglakoztál a dologgal (2 nap) ápr. 21 óta. Annyi véleményt kaptál ezalapján már elindulhattál volna. Ha igaz nem tudom, hogy lehet nyugodt a lelkiismeret, lehet a döntésed miatt hogy nem segítesz meghal két ember. Szerintem egy újszülött nem érdemel halált, mert nem tehet róla hova születik, viszont az esélyeit javíthatod, ha baj van a dokik tudjanak segíteni. Én a te helyedben találkoznék vele, hogy kiszedjem belőlle hol lakik, az se baj ha felmész hozzá és akkor tudod nem kamuzik. Ha már tudod hol lakik el tudsz menni a gyámügyre szólni, v. a helyi védőnői szolgálathoz, ezzel a te részedről megtettél mindent hogy segíts. Nem lehet azt csinálni amit te, hogy kicsit belefolyok a dologba és ha kicsit rázós akkor hagyom az egészet annyiban. Ha igaz és beavatott a bizalmába annyit megérdemelne hogy ne hagyd meghalni a gyerekét. Az is lehet ez egy segélykiálltás, hogy vki foglalkozzon vele. Ne legyél felületes, ha foglalkozol vmivel tedd normálisan, ha meg annyira nem érdekel akkor ne tölts vele 2 napot hogy pletykálkodjál. Inkább a tanulással foglalkozz és ne juss erre a sorsa. Nem tudom fiatalok miért erőltetik ezt a felnőtt dolgot, amikor még gyerekek. Ha felnőttek ráérnek a szexszel foglalkozni, ha pedig nem bírja ki, legyen felelős, magáért, a következményekért. Az nem lehet hogy dugok orrba-szájba, és ha baj van, jön a hülye szöveg: "én még csak 16 éves, gyerek vagyok" Persze a d.g.shoz nem volt az. Ha nem teszel semmit te is hibás leszel a halálukért.
2010. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!