Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (16éves...

Mit gondoltok erről? (16éves lány 5hónapos terhes)

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy lánnyal és a barátjával 6hónapja vannak eggyütt. 5hónapos terhes a lány. Egyszer sem volt még megvizsgáltatni magát,főleg azok után hogy elkezdett menstruálni az 5.hónapban. Dohányzik,fűvezik,meg még pár drog, a palija ugyan ez. Ráadásul a barátjának rengeteg egészségügyi gondjai vannak. A lánynál laknak,de a szülei nem tudják,hogy terhes. (Én sem vettem észre kicsit duci) Nem töltötte még a 17-et sem!!! Milyen támogatásra számithat igy,ha még orvosa sincs? meg érdekelne a véleményetek.
2010. ápr. 21. 21:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%
Hat szerintem ha kiderul hogy miket csinal, hogy el, akkor elveszik tole a gyereket!REMELEM!
2010. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a babáját, hogy ilyen szülei vannak. Szegénynek nagyon nehéz élete lesz majd. Ha egyáltalán élve, egészségesen megszületik. A lánynak milyen a családja?
2010. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
szegény kisbaba.....
2010. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy az a baba egészséges lesz így drogok használata mellett... Szegény... A lányról meg az a véleményem, hogy egy hülye k*rva.
2010. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem megy el legalább 4-szer orvosi vizsgálatra, akkor nem jogosult a GYES-re.
2010. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
82%

Remélem a kérdés nem igazi történeten alapul...

Ha igen, akkor az nagyon durva!

2010. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Kaphatna gyest+családit, meg ha 4alkalommal menne dokihoz akkor anyaságit, DE

olyan hogy valaki 5 hónapos terhesen elkezd menstruálni , olyan szerintem nincs. Van aki elejétől kezdve menstruál, de 5hónaposan nem. Az vérzés és vetélést jelent, ha nem megy sürgősen orvoshoz bele is halhat.

Az ilyenre mondom azt hogy igazságtalan. Van aki évekig próbálkozik míg babája lesz.

2010. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld rá,hogy rögtön elmondani a szüleinek a babát,drogot stb..

Rögtön orvosi segítségre van szüksége.Nincs szörnyűbb a függő kisbabáknál.Sose fogja megbocsájtani magának,ha meglátja mit tett a gyermekével.

2010. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, rá kellene beszélni, hogy menjen el orvoshoz, így vagy úgy, de a környezete tudomására hozni, hogy terhes, mert ez a terhesség idáig TITKOLT terhesség volt, belegondolni is szörnyű, hogy esetleg 4 hónap múlva újságcikk lesz belőle, hogy halva találtak egy újszülöttet..
2010. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy ez tényleg nem menstruáció, ha valaki terhesen elkezd vérezni, az nagyon veszélyes. Eleve kéne orvoshoz járnia a kötelező vizsgálatokra, és ha lenne orvosa, akkor ezt a vérzést is rég kivizsgálták volna, mert valószínűleg valami gond van - amit amúgy nem is csodálok kicsit sem.
2010. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!