Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (16éves...

Mit gondoltok erről? (16éves lány 5hónapos terhes)

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy lánnyal és a barátjával 6hónapja vannak eggyütt. 5hónapos terhes a lány. Egyszer sem volt még megvizsgáltatni magát,főleg azok után hogy elkezdett menstruálni az 5.hónapban. Dohányzik,fűvezik,meg még pár drog, a palija ugyan ez. Ráadásul a barátjának rengeteg egészségügyi gondjai vannak. A lánynál laknak,de a szülei nem tudják,hogy terhes. (Én sem vettem észre kicsit duci) Nem töltötte még a 17-et sem!!! Milyen támogatásra számithat igy,ha még orvosa sincs? meg érdekelne a véleményetek.
2010. ápr. 21. 21:08
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
96%

Kamu!!!!!!!

Ugyan már egy napja ismeri őket.

Am hogy ismerkedtél meg velük?Együtt füveztetek?

2010. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen lány itt a faluban. 16 évesen terhes lett, a szülők meg senki nem vették észre, nem járt dokihoz. Aztán megszült és a picit megfojtotta. :((((

Én megmondanám a csaj anyjának, h terhes a lánya, hátha ezzel meg lehet menteni egy pici életet...

2010. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy tényleg kamu... Túl zavaros az ügy, a kérdező meg hallgat, mint a szar a fűben!
2010. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
08:10 nem kérdezem meg, hol laksz, de tudok egy ugyanilyen esetről sajnos:-S Lehet, hogy ugyanaz...
2010. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
100%
Ha 5. hónapban vérzik, és úhgy mint egy menstruáció, akkor nem lennék benne biztos, hogy az a baba életben van.
2010. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim válasza:
100%
Lehet verzes terhesseg kozben, de azonnal orvoshoz kell menni. Amugy en is sajnalom az a kisbabat, legalabb az anya lehetne kicsit "normalisabb". Habar, gyereknek gyereke lesz tortenet ez. Remelhetoleg a nagyszulok melle allnak majd.
2010. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszitek akár nem, nagyon sok tini elmond mindent magáról az első megismerkedés után. Némelyik még büszke is rá milyen felnőtt.


Szerintem ha nem látszik a terhessége nem is terhes, csak a kérdezőt akarják befolyásolni, hátha megsajnálja őt és ad pénzt ilyesmit. Erre nagyon tudnak ugrani az emberek "a szüleim nem foglalkoznak velem". Szerintem simán "Lehúzó Bt.".


Mikor én szültem és előbb be kellett feküdnöm, 4en voltunk egy szobában. 1 20 éves roma lány, normális szülői háttér. Volt egy 34 éves nő, aki büntetett előélettel összeszürte a levet a nevelőtisztjével és tőle volt terhes, csak cigi és kávé és egész nap kint állt a teraszon, az infúziót mindig kirángatta magából. A harmadik csaj szintén fehér 16 éves csajszi, előbb kellett befeküdnie veseproblémák miatt, szintén erkély, cigi, kávé. Aludni nem lehetett tőlük mert olyan hangosan beszéltek, hogy senki nem tudott aludni tőlük. A fürdőszobát csak a roma lánnyal használtuk. 3 napig voltam bent túlhordás miatt de könyörögtem a dokinak engedjen haza, mert nem tudok itt pihenni, saját felelősségemre vállaltam hogy inkább minden másnap bemegyek CTG-re, csak ne kelljen őket látni, hallani és féltem is tőlük. A 34 éves nőci 3 napig egy pólóban volt éjjel-nappal. Előttem való nap szült, fél óra alatt, és alig fájt neki. Én 17 órát vajúdtam, végül császár és nagyon fájt. Szülés után két órával már a folyósón cigi, kávé. A szokás az volt ha visszaviszed a csecsemősökhöz a babát becsöngetsz és megvárod vki kijöjjön a piciért. A csaj volt hogy csöngetés nélkül otthagyta. Legalább a csecsemős nővér jól lehordta, hogy milyen szar anya, hogy nem vigyáz a gyerekére, akár el is vihette volna bárki. Lehet hogy a gyerek jobban járt volna. Az ilyenek persze fájdalom nélkül szülnek, más meg alig várja hogy legyen babájuk. Mi is 4 évet vártunk rá.

2010. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kamu ez a kérdés, bocs...
2010. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö gondolatom az volt h a csaj hazudott a kérdezönek!Legalábbis nagyon remélem!Én is csak a pici babát sajnálom az anyját pedig szülés után úgy elverném h 1 életre nyomorék maradna!
2010. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

Most így jobban belegondolva tényleg lehet, hogy a lány nem mond igazat. Nekem is volt hasonló ismerősöm, egy kicsit molettebb lány volt, és 15-16 éves lehetett, amikor azt állította, hogy van egy "titkos" terhessége, de a szülei nem vették észre, mert ugye duci. Meg ő olyanokat is magyarázott, hogy azért nem volt orvosnál, mert nincs rá pénze (na persze mi meg be is vettük, mert hát mi is 15-17 évesen nem tudtuk, hogy megy ez) és mindig adtunk neki pénzt. Amiből persze cigit meg piát vett.

Aztán egy idő után már gyanús volt, hogy miért nem születik már meg az a gyerek, rá is kérdeztem a csajnál, hogy na mi van már, és erre azt mondta, hogy óó már napokkal ezelőtt megszületett a baba, de örökbe adta. Később persze kiderült, hogy kamu volt, sőt, persze így már felnőttként és anyaként simán leesett volna, hogy egy pár napja szült nő nem is tud úgy jönni-menni, mint az a csaj, meg egyáltalán, azért valaminek látszania kellett volna. A tanulság annyi, hogy a tinik szeretnek kamuzni, és másokat megbotránkoztatni, én is voltam kamasz, nekem is voltak cifra sztorijaim (nem pont ilyen, de azért volt).

2010. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!