Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (16éves...

Mit gondoltok erről? (16éves lány 5hónapos terhes)

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy lánnyal és a barátjával 6hónapja vannak eggyütt. 5hónapos terhes a lány. Egyszer sem volt még megvizsgáltatni magát,főleg azok után hogy elkezdett menstruálni az 5.hónapban. Dohányzik,fűvezik,meg még pár drog, a palija ugyan ez. Ráadásul a barátjának rengeteg egészségügyi gondjai vannak. A lánynál laknak,de a szülei nem tudják,hogy terhes. (Én sem vettem észre kicsit duci) Nem töltötte még a 17-et sem!!! Milyen támogatásra számithat igy,ha még orvosa sincs? meg érdekelne a véleményetek.
2010. ápr. 21. 21:08
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz ebből? szül egy fogyatékos gyereket és nem fogja érdeklein sem őt sme a pasi sem a szüleit.

Az egséz bagázsv lekéne ültetni ahogy van.

2010. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 cipi8 ***** válasza:
72%

Én csak szegény gyereket sajnálom aki meg fog születni. hogy ilyen felelőtlen szülei lesznek. De remélem elveszik tőlük. Az ilyenek nem valók szülőnek, pláne nem 16 évesen. Nem vagyok rasszista de ezek biztos nem magyarok.

Meg mit akarna még anyasági támogatást? Azt is drogra meg ilyenekre költenék csak nem a gyerekre.

Szóljál a szülőknek vagy a körzeti védőnőnek, mert ennek jó vége nem lesz az biztos.

2010. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
63%

Csak nem hiszitek el, hogy ez az egész igaz?

Már ott bűzlik a történet, hogy tegnap ismerte meg őket de már mindent tud az életükről,szüleikről.

Na és ilyen emberekkel, hol lehet megismerkedni?????

Hmm.

Én ezt a sztorit nem veszem be! BOCS

2010. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
94%

Ha 5 honaposan verzik az gaz.

Lehet meghal vagy meghalt a baba.

Ha nem megy orvoshoz o is meg fog, hullamergezesben.

2010. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Plaga ***** válasza:
83%
Nem kell a történetet csonttá rágni, le kell mindenkit lőni
2010. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
44%

Remélem szülésnél meghal mind kettő, a faszi meg túllövi magát bánatában...


A családra meg rászakadhatna a ház, mondjuk villámcsapás miatt...



Nem kár az ilyenekért..

2010. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak szegény gyereket sajnálom, még meg sem született, de már tönkre van téve az élete (ha él még egyáltalán).

Aki meg tényleg szeretne, és megbecsülné, azoknak meg nem lehet...

Ez tényleg igazságtalanság.

2010. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
72%
Amikor én szültem,volt ott egy 15! éves lány.Ő "csak" cigizett terhesség alatt.A babája koraszülött lett,alig 2 kilóval és őszintén szólva nem volt egy szép látvány a baba,mert látszott szegénykén,hogy az anyja cigizett.Akkor gondolj bele,ha még a barátnőd füvezik is!Ez a 15 éves lány titkolta az apa kilétét,ugyanis ez még simán kiskorú megrontása!A barátnődnek jó esélye van rá,hogy elveszik tőle a babát,hiszen már most veszélyezteti és még orvoshoz sem jár!De talán a babának is az lenne a legjobb,ha majd egy rendes,szerető családba kerülne!
2010. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
96%

lehet, hogy lelketlen tőlem, hogy ezzel foglalkozok, pláne, ha igaz..de szerintem ez ismét egy, a provokáló kérdések közül, amik nem igazak. (tegnap ismerte meg és már olyasmit is tud róluk, amit másnak nem mesélnek el; titkolt a terhesség, titkolt, hogy drogoznak, és a titkukat egy idegenre bízzák? rögtön beavatták a kérdezőt abba, hogy ki milyen családi körülmények között él, és a kérdező ebből azt is azonnal le tudta szűrni, hogy a szülők nem olyanok, akiket érdekelné, hogy a lányuk terhes?)

remélem igazam van és ez csak kamu, mert akkor tényleg nagyon durva a sztori.

2010. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
89%

Az egyikőtök írta hogy biztos nem fehér hanem cigány.

Sajnos az a baj hogy a kis p*csák akik össze vissza kef*lgetnek védekezés nélkül, rögtön lesz babájuk, na meg a büdös cigányoknak is, van aki már a 10.-et szüli és az is egészséges.Én az öszes ilyen embertől elvenném a gyereket, de még segélyt és egyebet sem adnék neki.Ha arra képes hogy megd*gassa magát akkor képes dolgozni is.Ha nem akkor ne vállaljon gyereket!

2010. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!