Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettél hogy visszakapd?

Mit tettél hogy visszakapd?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem,akik már voltak ebben a helyzetben!

Én elváltam majdnem 3éve,de megbántam,mert még mindig nagyon szeretem a volt páromat.

Van kapcsolata,de a veszekedés igen sok közöttük.

Vissza szeretném kapni ezt a pasit!!


Te mit tettél,hogy visszakapjad a szerelmedet?

Változtattál a külsődön,és hogyan?

Mit mondtál neki?

Érdekelt hogy van új kapcsolata vagy sem?

Mennyi ideje voltatok külön?

Volt már valaki köztetek,aki úgy mint én 3év után jöttetek össze újra?



A felmelegített káposzta nem érdekel!


25L


2010. ápr. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ ő vajon mit érez irántad? Mi 3 hónapot voltunk külön, de énis és ő is szerettük egymást! Tehát nem kellett ilyen drasztikus dolgokat csinálnom:) Szoktatok beszélni, találkozni?
2010. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor miért váltatok el, ha most szeretnéd ujjra a volt férjedet?
2010. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem leszel kisegítve a válaszommal.De gondolod,hogy ami miatt annak idején elváltatok,az nem ismétlődhet meg?Bár nagyon fiatalok lehettetek akkor,azóta biztosan komolyodtatok.

Én nem változtatnék radikálisan a külsőmön,megpróbálnám a legjobbat kihozni magamból.Azt hiszem,nem érdekelne,hogy van-e új kapcsolata.(az ember már csak ilyen önző)

Ő hogy áll hozzád?

2010. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélni,találkozni.Sokat érdeklődik van e már párom,hogy megy a munkám,hogy van a családom (Tesók)stb.

Tegnap gyerektartás miatt taliztunk,és saját maga jött el elém a munkahelyemre.Az ő ötlete volt.Utána sétáltunk,és haza is kísért pedig kb. 45perc onnan az otthonom.Közben a sétánál a barátnője hívta,és leb@szta az exet hogy mit sétálgat velem.Az exemet ez nem érdekelte,és ettől még haza is kísért,és közben nagyon jókat beszélgettünk.

Bennem megint előjöttek az érzelmek,de erről bezzeg beszélni nem mertem vele.

2010. ápr. 21. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő az első és egyetlen kapcsolatom volt eddig az életemben.Nekem rajta kivül soha nem volt senkim,bár probáltam új kapcsit kezdeni,de nem megy.Úgy gondolom,ami miatt elváltunk azon nagyon is hogy lehetne változtatni!Tudom hogy lehet!

Sajnos nálunk is az anyos,és család eset volt a gond!

Nekünk meg van egy 3,5éves gyerekünk is.

Megbántam a válást nagyon!

2010. ápr. 21. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,h milyen viszonyban vagytok most.Pl ha nagyon átcsapott barátságba a dolog,akkor halott ügy.Ha ritkán találkoztok és beszéltek,akkor van esély,h megint beléd szeressen. Külső: a pasik nem szeretik a hirtelen váltást,de te csak tudod,h mit szeret a volt férjed.

Jó ötlet felhozni a régi jó emlékeket pl "múlt héten megtaláltam azt a levelet,amikor ...kor írtál.emlékszel milyen jó volt akkoriban?...." vagy közös ismerőst rávenni,h hívja el egyedül egy találkozóra és te 'véletlen ' megjelennél.Nálam bevált az is,hogy egy régi smst megtaláltam és visszaküldtem a számára(azt mondtam,h új a telefonom, biztos benyomtam valamit,pont töröltem:)

Csinos képeket raktam ki magamról egy közösségi oldalra,ahol ő is fent volt.

Sikeres volt;)Mi egy évig voltunk .

2010. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély hogy megint együtt legyetek.Legyél mindig csinos,illatos stb.A régi emlékek felevenítése jó ötlet szerintem is.Egyébként meg minél többször melegíted a káposztát annál jobb ;)(bár a kapcsolatokra nem feltétlen igaz mindig de még egy próba belefér):D
2010. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi többször szakítottunk, de úgy komolyan. Egyszer az anyja miatt, másszor mert nem úgy viselkedett, ahogy elvártam, harmadjára pedig szintén. Szóval alapból szerettük egymást és fontosak voltunk egymásnak, ahogy valószínűleg ti is vagytok, de van pár dolog, amit ha megbeszéltek, akkor se tudtok rendezni, mindig előjön.

Legutóbb 10 hónapig voltunk külön, Ő el is költözött tőlem messzire. De egyre gyakrabban járt haza és "véletlen" mindig összefutottunk az utcán. Többször játszotta az érdektelenséget, másszor féltékennyé akart tenni. Én hagytam magam újra meghódítani. Éltem tovább, örültem ha miattam jött haza olyan messziről, bár nem mutatta. Egyszercsak azon kaptam magam, hogy a karácsonyfa alatt állok és a gyűrű az ujjamon van!

Szerintem ne nagyon akarj kezdeményezni, ne érződjön, mennyire vágysz rá. Inkább lássa, hogy milyen kiegyensúlyozott vagy, teli energiával, legyél vele kedves. Ne alázkodj meg. Játsz vele, taktikázz, jó muri.

Én is hallottam a felmelegített káposztát, de én felmelegítettem és sokkal finomabb volt, mint a frissen készített. Ez már átgondolt, tanulságos, összetartóbb. Már tudjuk mit veszíthetünk, hogy egymás nélkül nem akarunk élni. Ehhez sok belső érlelődésnek kell megtörténnie, mert ami probléma volt köztetek, azt belül kell megoldani, a saját lelketekben. Amikor már kész vagy arra, hogy újrakezd, máshogy felfogva a dolgokat, akkor lesz a legszebb! Szorítok nektek!

2010. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!