Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már magad elveszettnek...

Érezted már magad elveszettnek? Mit tettél?

Figyelt kérdés

Az agyammal tudom mit kéne tennem ,de valahogy most mégsem megy semmi . Ennek van kismértékben érzelmi oka is . ÉS talán a pozitív jövőképem sem erős most annyira .. :S


Mit lehet tenni ?


2011. aug. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de erre most mit írjunk......sztem csak nem jó a hangulatod ma, van ilyen.....sztem pl. aludj egyet v. ilyesmi.
2011. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éreztem-e már magam elveszettnek? Ja, amikor Frankfurtban eltévedtem, azt sem tudtam hol vagyok. Valami török-negyedben kötöttem ki. Mentem még pár utcát, próbáltam arra törekedni, hogy menjek egy kört, aztán megkérdztem valakit, hogy hogy jutok vissza a Hauptbanhof-hoz.


Komolyra fordítva a szót: A pozitív gondolkodás nagyon fontos! Tűzz ki magadnak egy célt, legyen az kicsi, vagy nagy, és arra gonoldj, hogy úgyis sikerülni fog! Akármi történik, akkor is!

2011. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,neked utolsó különösen ,mert valahogy elcsüggedtem picit .

De már jobb.


Sajnos aludni meg nincs lehetőségem :)


Szóval nem akartam részletezni ,mert pl van egy lezáratlan dolog az életemben már évek óta ,amit én most lezártam, és fáj ,meg vannak más dolgok is ..-igen talán jól esett h írtatok néhány biztató szót !


Köszi még1x .

2011. aug. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!