Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy úgy...

Volt már olyan hogy úgy érezted hogy a világ és a családod ellened fordult? Ha igen mit tettél ellene?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Kialudtam magam vagy egy ideig rágódtam rajta és rájöttem hogy ez nem így van csupán jót akarnak nekem.
2011. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás vagy mi, hogy ha úgy érzed, hogy a világ hátat fordít, nézz magadba, mert lehet, hogy Te fordítasz hátat a világnak.

En azt érzem már egy hete, hogy minden és mindenki ellenem van. megpróbáltam magamba nézni, elgondolkodni, kialudni magam, de nem segített semmi sem. nagyon rosszul érzem magam, és nem tudom miért.

2011. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, amikor tini voltam, rengetegszer voltam így. Később rájöttem, hogy nem a családom és a világ fordult ellenem: én látom másként a dolgokat, mint kellene.

Tehát ilyen esetben inkább az van, hogy én látom rosszul a dolgokat.

2011. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerencsére mindig mindenben támogattak/támogatnak.
2011. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt, nem is egyszer! Aztán irigyeltek, hogy képes vagyok egyedül is véghezvinni azt, amit akartam akkor is, amikor mindenki azon dolgozott, hogy keresztbe tegyen. Most hozzám járnak tanácsért...

Aki azt írja, hogy ha mindenki ellened fordul, akkor benned kell keresni a hibát, nem adok igazat! Valószínűleg képes vagy nagyban látni a dolgokat, nem csak a MOST MI A JÓ NEKED című hülyeséget látod, hanem azon túl látod a dolgokat. Véleményem szerint ha valakinek van egy célja, vagy valamit el akar érni, el is fogja, ha nem hagyja, hogy bárki-bármi eltérítse a szándékától. Az meg egy plussz, hogy ezek a küzdelmek csak erősítenek.

2011. máj. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:00


Köszi a választ mindenkinek!

Hát vannak dolgok amik befolyásoltak a döntésben és úgy érzem hogy kicsit hátráltattak is!Mindenki mondta hogy úgy sem tudom véghez vinni azt amit kitűztem magam elé és már teljessen elvették az önbizalmama ezáltal és amikor döntés elé kerültem akkor meghátráltam ls pontossan azért mert mindenki azt sulykolta belém hogy nem fog az neked menni...

De most már rájöttem hogy tényleg csak magamra számithatok és senki másra,de most már késő!Vagyis nem késő,csak most újra neki kell rugaszkodnom és végig kell csinálnom a dolgot,mert más választásom nincs is igazából!

Most újra erőt kell önteni magamban,és önbizalmat mert amit felélpitettem az most összeomlott mert hagytam magam befolyásolni a döntéseimben és eltéritteni magam a helyes útról,amit mások nem láttak helyesnek és csak illuzioként és álomként állitották be.Miközben ez nem álom számomra hanem a jövőmnek a kulcsa!

2011. máj. 11. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy dőlt össze! Ott van az, hisz egyszer már felépítetted! Tudod az utat, amin eljutottál idáig! Csak akarnod kell elérni, hidd el, el tudsz jutni odáig ismét. Bízz magadban, erős vagy!
2011. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!