Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már tovább.. (? )

Nem bírom már tovább.. (? )

Figyelt kérdés

Van egy 24 eves batyam, es az mindig beleszol anya meg az en vitaimba. Anya kb. mindig vele van, meg uzeneteket ír neki telefonon még a munkahelyen is, ami persze penzbe kerul. Velem, meg az azonos korú tesómmal szinte sosem foglalkozik, a batyank pedig mindig mindig beleszol mindenbe. Egyebkent o egy bukott rendor, csak otthagyta, mert eleg tápos volt hozza, hogy ejjel-nappal szolgalatba legyen. Tulesett 3 csajon, most meg jatssza azzal a fejet, hogy termeszetgyogyaszatot tanul. Ezzel akar bevagodni anyunál. En meg a batyam mindig veszekedtunk, de aztan kibekultunk. Most mar vege, sose tudok neki megbocsátani, elegem van belole. En vagyok egy "kivétel" a csaladban: amikor van egy csaladi program, en mindig hatul megyek, mert kirekesztenek, de apu mindig megvéd, apuval nincs semmi baj. Eppen az elobb tortent olyan, hogy anyaval vitatkoztunk, erre a batyam megint beleszolt, es mondta, hogy milyen segghulye vagyok, hogy az anyam ellen, meg a csalad ellen fordulok. Aztan elmentem furdeni, kozbe o ordibalt, hogy milyen egy kis cs***ka vagyok, en meg kiabaltam neki, hogy bukott rendor, es most meg jatssza a fejet anyucinak. Leultem tevezni, erre kisetal a szobajabol, es elkezdte verni a fejemet. En hozzavagtam a taviranyitot, erre majdnem megolt: a gyomorszajamat 3 szor megutotte erobol, ugy, hogy fel percig nem is kaptam levegot. Majd ujra kaptam levegot, es meg akkor is pofazott. Aztan anyaval uvoltottem, hogy miert mindig csak ot vedi, meg ilyenek. Es raadasul meg engem pofozott meg. Aztan most itt vagyok a vecen, es irom ezt.

Nem birom tovabb, kerlek segitsetek:ne azt irjatok, hogy bekuljek a batyammal, mert nem fog. Anyaval megprobalok.

Remelem, hogy olvashato, idegesseg miatt kellett igy irnom. De tenyleg nem birom mar.....


2016. szept. 1. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én még azt is el tudom képzelni, hogy az anya is fél tőle, azért nem mer vele szembeszállni. Itt tényleg csak az apa segíthetne.
2016. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

SZERINTEM MOST MENJ EL OTTHONRÓL, ÉS HA NYITVA A RENDELŐ, VAGY HA NINCS MENJ EL AZ ÜGYELETES ORVOSHOZ, VETESS LÁTLELETET, MONDD MEG, HOGY FÁJNAK AZ ÜTÉSEK HELYEI! MOND MEG, HOGY NEM KAPTÁL LEVEGŐT. HA MEGVAN A LÁTLELET, AMIT MA MEGKAPHATSZ, HA ELMÉSZ AZ ORVOSHOZ, AKKOR ELŐRE SZÓLÁS NÉLKÜL TÉGY FELJELENTÉS A BÁNTALMAZÁSÉRT A BÁTYÁD ELLEN. BUKOTT RENDŐRKÉNT BIZTOS HÍRE VAN A JARDON IS, SZÓVAL LEHET, HOGY A RENDŐRSÉGEN MÁR ISMERIK IS, HOGY MILYEN LÉNY EZ VALÓJÁBAN.


AMÍG MA EZT VÉGIGÜLÖD, LEGALÁBB ADDIG SEM VAGY OTTHON! JÓT TENNE NEKED, HA MOST KIMENNÉL EGYEDÜL. NYUGODJ MEG, GONDOLD VÉGIG, HOGY MOST MI ESNE JÓL NEKED. APUKÁDAT ÉRTESÍTSD MOST, MINDENRŐL, LEHET, HOGY Ő TESZI MEG A HIVATALOS LÉPÉSEKET. BAJOD IS LEHET, A GYOMOR IS ÉRZÉKENY, HA MEG A SZEMEDBE TALÁL, AKKOR A LÁTÁSODAT IS VESZÉLYEZTETI AZ ÜTÉSKOR. LEVÁLHAT A RETINA IS. VIGYÁZZ MAGADRA, DE NEHOGY HÜLYESÉGET CSINÁLJ, ÚGY ÉRTEM, HOGY NEHOGY KÁRT TEGYÉL MAGADBAN. MÉG ILYENKOR SZOKOTT LENNI HÁZIORVOSI RENDELÉS, HA DÉLUTÁNOSAK, ÜGYELET VAN IS, VALAHOGY VEDD RÁ MAGAD, ÉS ADFIG SEM VAGY OTTHON!!! MEGKÖNNYEBBÜLSZ!!!! EGY BUKOTT RENDŐRNEK AMÚGY IS SZÉGYEN, HOGY KIESETT A PIKSZISBŐL, PLÁNE, HA OTT IS CSINÁLT VALAMI ROSSZAT. NEM MER MAJD BÁNTANI. HA MEG JÓL ESIK, AKKOR ÍRJ NEKÜNK, CSAK NEHOGY HVALAMI ROSSZ ELTERELJE A FIGYELMED. HA EGYSZER MEGTETTE, AKKOR TÖBBSZÖR IS MEGVERHET!!! EZ EGY CSALÁDON BELÜLI ERŐSZAK FOGALMÁT KIMERÍTŐ ESET VOLT, EZT JOGI ÚTRA TERELHETED, ÉS VANNAK INGYENES, IGÉNYELHETŐ, KIRENDELT ÜGYVÉDEK, A RENDŐRSÉGEN EZT IS MEGMONDJÁK, HOGY HOGYAN KELL SZEREZNI, SEGÍTENEK, HA KÉRED, ŐK TUDNI FOGJÁK, ARRA AZ ESETRE, HA NEM TUDSZ SAJÁT ÜGYVÉDET SZEREZNI. TÁVOLSÁG TARTÁSIT IS KIHARCOLHATOD, CSAK LÉPNI KÉNE AKKOR VÉGRE!!!! ÉLJ A JOGAIDDAL!!!

2016. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!