Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már tovább.. (? )

Nem bírom már tovább.. (? )

Figyelt kérdés

Van egy 24 eves batyam, es az mindig beleszol anya meg az en vitaimba. Anya kb. mindig vele van, meg uzeneteket ír neki telefonon még a munkahelyen is, ami persze penzbe kerul. Velem, meg az azonos korú tesómmal szinte sosem foglalkozik, a batyank pedig mindig mindig beleszol mindenbe. Egyebkent o egy bukott rendor, csak otthagyta, mert eleg tápos volt hozza, hogy ejjel-nappal szolgalatba legyen. Tulesett 3 csajon, most meg jatssza azzal a fejet, hogy termeszetgyogyaszatot tanul. Ezzel akar bevagodni anyunál. En meg a batyam mindig veszekedtunk, de aztan kibekultunk. Most mar vege, sose tudok neki megbocsátani, elegem van belole. En vagyok egy "kivétel" a csaladban: amikor van egy csaladi program, en mindig hatul megyek, mert kirekesztenek, de apu mindig megvéd, apuval nincs semmi baj. Eppen az elobb tortent olyan, hogy anyaval vitatkoztunk, erre a batyam megint beleszolt, es mondta, hogy milyen segghulye vagyok, hogy az anyam ellen, meg a csalad ellen fordulok. Aztan elmentem furdeni, kozbe o ordibalt, hogy milyen egy kis cs***ka vagyok, en meg kiabaltam neki, hogy bukott rendor, es most meg jatssza a fejet anyucinak. Leultem tevezni, erre kisetal a szobajabol, es elkezdte verni a fejemet. En hozzavagtam a taviranyitot, erre majdnem megolt: a gyomorszajamat 3 szor megutotte erobol, ugy, hogy fel percig nem is kaptam levegot. Majd ujra kaptam levegot, es meg akkor is pofazott. Aztan anyaval uvoltottem, hogy miert mindig csak ot vedi, meg ilyenek. Es raadasul meg engem pofozott meg. Aztan most itt vagyok a vecen, es irom ezt.

Nem birom tovabb, kerlek segitsetek:ne azt irjatok, hogy bekuljek a batyammal, mert nem fog. Anyaval megprobalok.

Remelem, hogy olvashato, idegesseg miatt kellett igy irnom. De tenyleg nem birom mar.....


2016. szept. 1. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond apudnak hogy meg vert a bátyád ha semmi se lesz senkivel se beszélj gyüjts pénz és költöz el minél elöbb anyud ahogy olvasom nem kiváncsi rád a kis kedvenc a bátyád...
2016. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

legközelebb üvölsd le a tesod hogy költözön már el

mit játsza az erős embert egy tininek

2016. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Apudtol kerj segitseget! Csak o tud melléd allni! Azert ez tok komoly dolog, bantalmazas, csaladon beluli eroszak :( Ikertesoddal milyen a kapcsolatod?
2016. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Csodálatos, "békés" család.

Senki nem tud rajtad segíteni. Hiszen nálatok ez az élet rendje. Nyelsz egy nagyot és te is beállsz azok közé, akik az első adandó alkalommal megoldják, hogy minél távolabbra jussanak a "kedves" családjuktól.

2016. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#5-ös... Inkább egy fiúról van szó ahogy olvasom.

Amit tenni tudsz, hogy szólsz apukádnak. Változtatni kell ezen. Azonban ha nem történik változás, akkor kikell bírnod amíg léphetsz.

Nem egy mindent megoldó jó tanács(inkább túlélő), de néha jobb befogni a szánkat bármennyire is fáj.

2016. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na de ez csaladon beluli eroszak! Buncselekmeny, b@sszus!
2016. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

#7 Rengeteg családban előfordul.

Sajnos nem ismerjük a családot jobban.

A 24 éves fiú biztosan csalódásként, szégyenként élte meg azt, hogy bukott rendőr lett. Még mindig ott lehet a tüske, nem tudta feldolgozni. Már lehet azt is érzi, hogy ha nem nyal valakinek akkor lassan irány a híd alá. Ilyen helyzetben valamelyik szülőnél erősen bekell vágódni, főleg ha a szülők olyan mentalitásúak, hogy felvetik azt, hogy megbukott, vagy miért van itthon.

A fiatal fiú összeveszett az anyukával, ezért az idősebb egyértelműen az anyuka mellé áll a saját érdeke miatt. Hogy erősítse a helyzetét. Közben sértegeti a fiatalat, hogy tovább növelje az anyjában azt az érzést, hogy a gyerek hibája.

Erre a fiatal fiú, rátapint az idősebb érzékeny pontjára, ami gondolom elég sűrűn elszokott otthon hallatszódni. Ezáltal felhozza benne azt a sérelmet amit Ő is legszívesebben elfelejtene.

Forr mindkét félben a düh, főleg az idősebben, aki a fürdés után megakarja mutatni a fiatalnak, hogy mégis ki az úr, és ki a faszább gyerek(Nem tudja kezelni az indulatait).

Erre a fiatal nem hagyta magát, és az idős után vágta a távirányítót. Ami biztosan fájt, és tovább húzta a pumpáját. Ezért kiadta a mérgét, legjobban azt, hogy hozzávágta a fejéhez, hogy mennyire szerencsétlen, bukott, hulladék.


Mindkét fél hibás, az idősebb jobban, a fiatal is, mert tudja, hogy mire ugrik a bátyja, és direkt provokálás volt. Illetve hibásak a szülők is, mert hagyták idáig fajulni a dolgokat.


Tipikus magyar család! Pszichológust ajánlanék!

2016. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
# 6 Akkor meg főleg, és még a száját is elkenném álmába! :D
2016. szept. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Hidd el 8-as az ilyenek nem olyan komplex személyek mint amilyennek beállítod őket, hogy bántaná az, hogy egy semmirekellő.


Kérdező! Két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy apukádnak szólsz, és ha tudsz, odaköltözöl, a másik az, hogy ha holnap is látszanak még a nyomai menj el látleletet venni és jelentsd fel a bátyádat.


Az előbbit, tehát azt ajánlanám inkább, hogy apudhoz fordulj, mert az utóbbi téged is kikészítene. Esetleg még annyival megspékelhetnéd a dolgot, hogy amikor senki nem várja ugyan ilyen kényeztetésben viszed át a kedves bátyádat. Amúgy hány éves vagy? Fiú, vagy lány? A másik tesód mit szól ehhez?

2016. szept. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmész holnap háziorvoshoz vagy suliorvoshoz, hogy fáj a bordád, elmondod, mi történt, és látleletet vetetsz. Aztán bemész a rendőrségre, és feljelentést teszel testi sértés miatt. Ebben nem tudom, hogy apád melléd áll-e.

Gyűjtesz még pár ilyet, és kérsz a bátyád ellen egy távoltartási végzést. Kénytelen lesz költözni, ha nem mehet a 30 méteres közeledbe, mert azonnal rendőrt hívhatsz rá.

De mint volt rendőr(tanuló), ezt gondolom ő is tudja. (Nem lehet, hogy a pszichológiai alkalmasságin bukott meg?)


Ha ezt megléped, és rendőrségi ügy lesz belőle, talán anyád is a fejéhez kap, hogy mit is támogat valójában.


A bátyád nem fogja vissza magát, egyszer a balesetin, a műtőben, vagy a boncasztalon fogod találni magad.

2016. szept. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!