Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan fogadnád, hogyha...

Te hogyan fogadnád, hogyha születne egy tesvéred 17 év után?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és születni fog egy testvérem, ti örülnétek egy ilyen helyzetnek ?
2016. aug. 27. 10:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
15-16 voltam mikor megszületett a kisöcsém . Imádom . Külön költöztem de akárhányszor elhozom magamhoz arra kér költözzek vissza . Igy távlatbol mindenki elzárkozottan áll hozzá .. de mikor már megszületik akkor teljesen más a helyzet .. és lényegében a nagyobbik gyereknek ebbe nincs beleszolása. .
2016. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

17 évesen el kell fogadnod, hogy véleményed lehet, beleszólásod nincs.

Gondolom téged se fog érdekelni (jó) pár év múlva, mikor gyereket akarsz, hogy kinek mi a véleménye a dologról.


Gratulálj a szüleidnek, mert ennyit a legtávolabbi ismerősöknek is illik megtenni, és ha nem tudsz velük örülni, akkor ne tedd tönkre a duzzogással az ő boldogságukat.

Egyébként is pár év, és te is különköltözöl, esetleg mész továbbtanulni és koleszban leszel az év nagyrészében. Téged olyan szinten nem érint, hogy ők gyereket vállalnak, hogy ezért érdemes legyen velük összeveszni.

2016. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Én 14 voltam, mikor tesóm lett. Én jól megvagyok vele és minimálisat kell rá vigyáznom.
2016. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy örülnék. Miért nem lehet örülni egy kistestvérnek?
2016. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Annyi bunkó, antiszoc, irigy ember jár ide, hogy ez félelmetes. Minden normális ember le van pontozva. Undorító, hogy a saját testvére annyira teher valakinek, hogy semmit nem hajlandó foglalkozni vele. Nehogy ne jusson elég idő gépezni. Nekem vannak kisebb testvéreim és nekem nem teher egyik sem. Szüleimnek nem kell könyörögni, hogy foglalkozzak velük is. Önként csinálom és ez meg is látszik a kapcsolatunkon. Nekem nem kell olyan kérdéseket kiírni, mint sokaknak. Nem piszkálnak, szivatnak kistesóim, nem szemtelenek.
2016. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Mivel sosem akartam testvért és nem jövök ki jól a gyerekekkel sem, nem ugrálnám körbe anyámat, hogy "Jaj, de jó, akkor megyek babázni!" De mivel amúgy is külön élek jó néhány éve, engem nem is érintene a dolog. Az ő élete, az ő teste, az ő döntése. Ő se szól abba bele az én döntéseimbe.
2016. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%
Hát én se vagyok gyerekmániás sőt nem is szeretnék sajátot, de amit itt írnak egyesek kiborító. Látom a válaszadók többségét csak a világra pottyantották azért ilyen debilek.
2016. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
én nagyon orulnek neki! engem nem kellene megkérni, hogy vigyazzak rá, mert imadom a gyerekeket, ugyhogy nekem okozna oromet, ha minél tobbet vele lehetnék.
2016. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem 17 év volt hanem 14 de nagyon örültem neki és nagyon szeretem őt. Elég sokszor kell "bébiszitterkednem" de nem bánom, csak akkor nem jó amikor valami olyan dolgot nem tudok befelyezni ami fontos.
2016. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
77%
Köztem ès öcsèm közt 14 èv van,semmi gond ezzel.Ettől nagyobb problèmák is vannak az èletben.
2016. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!