Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnátok bocsátani ha a...

Megtudnátok bocsátani ha a férjetek megcsalna, és születne neki egy házasságon kívüli gyereke?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünk 15 éve házas. Megtudtam hogy kb 10 évvel ezelőtt a férjet "elkapta a hév" és lefeküdt egy másik nővel. A nő terhes lett, megtartotta. Mai napig rendszeresen összejárnak a másik nővel meg a gyerekkel (akit a az új párja a nevére vett, nem is tudja a gyerek hogy nem ő a vérszerinti apja) baráti a viszony a nő és a feleség között. De a feleség is szült 2 gyereket az eset óta. Van aki képes ilyen szintű megbocsátásra? Nem elég hogy együtt maradt a férjjel, szült még 2 gyereket, és barátnők lettek a másik nővel?
2012. máj. 22. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...szó nem lehetne róla.
2012. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ESÉLYTELEN!
2012. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
eleve a megcsalást sem. az hogy lett gyerek is már csak a hab a tortán.
2012. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan felvan világosítva az a feleség? De nem, én tuti nem. Ez már a családiszentség megbecstelenítése elöttem. Ugyangy hazugság a kisgyereknek is hisz hogy lehetne neki megmagyarázni ezt a világot, embereket akik köztez előfordúlhat? Nem lehet ebből jól kijönni erkölcsileg, érzelmileg.
2012. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kapcsolatból születtem, bár az apával nem jártak utána össze. 32 éve volt, a feleség még mindig nem tud róla.
2012. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Így, hogy nem én vagyok a szituban, józanul gondolkodva igen, megbocsátanék, nem lenne kifogásom, hogy a gyerek nálunk is legyen, és ha engem akarna a párom továbbra is, akkor szülnék gyereket is neki. Az már nekem is meredek, hogy jó barátságban lett a másik nővel.


Aztán hogy élesben hogy döntenék, nem tudom. Ha akkor helyben derülne ki, mikor terhes lett a nő, vagy miután megszületett a gyerek, akkor valószínű sértettségemben nem maradnék a férjemmel. De ha mindez csak évekkel később derül ki számomra, mikor a gyerek már több éves, és ez idő alatt jó a házasságunk, akkor nem rúgnám fel a botlása miatt.

2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hasonló szitut. Egy 50 feletti házaspár szerepel benne és egy 30 körüli házaspár. Az idősebb pasas és a fiatalabb nő szűrte össze a levet, és gyerek is született az afférból; megjegyzem: a fiatal párnak nem volt addig gyereke, ez is a szeretőtől fogant (elismerte és hasonlít is rá). Mindkét házaspár úgy tesz, mintha mi sem történt volna, a fiatal férj nevén van a gyerek, az igazi apát pedig megtették keresztapának. :S Különösen azért durva szerintem a sztori, mert az idősebb párnak 2 örökbefogadott felnőtt gyermeke van (a nő meddő), és persze mivel ez a gyerek végre saját, a "keresztapa" nem győzi látogatni a gyereket, oda van meg vissza, hogy van egy vér szerinti gyermeke. Olyan megalázó lehet ez még pluszban a feleségének. :S De ennek ellenére mindkét házaspár együtt maradt.

Szóval, szó ami szó, nem értem, mit éreznek az ilyen megbocsátó párok.

2012. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva, soha!
2012. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én letépném a férj faßát és belenyomnám a fülébe.:)
2012. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Én megtettem.

Igaz nálunk megromlott a házasság, akkor 2 gyerkőc volt. Külön mentün fél évre, addig ő megismerkedett egy korunkbeli nővel (tudtam róla, megegyeztek a kötetlen kapcsolatban, férjem fizette a fogamzásgátló felét), de közben rájöttünk, hogy az a 12 év és a 2 gyerek összeköt minket és szépen lassan összejöttünk megint. Már 16 hetes babás voltam, amikor a hölgy bejelentette, hogy kéri a gyerektartást. A gyerek tényleg a férjemé, ezzel nem tudunk mit tenni. A férjemre sem neheztelhetek, hiszen külön voltunk és nekem is volt egy pár jelöltem (a férjem is tudta), csak vele nem jutottunk el a szexig. Igazából a gyerek nem is annyira zavar,valószínűleg a hormonok miatt, mert hamarosan szülök és el kell ismernem, hogy a csöppség tündérien aranyos. Az anyukát viszont... Mi a kislányt hozzuk el a nagyszülőktől, velük jóban vagyunk, a lányuk mind a két gyerekével náluk él, az első kicsi is csak úgy lett. Nekik a lányuk bevallotta, hogy nem is védekezett, nekünk pedig elősuzör gyógyszert szedett, aztán spirálja volt, de elmozdult vagy eltűnt. Nem tagadom, egy ócska k*nak tartom.

2012. máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!