Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnátok bocsátani ha a...

Megtudnátok bocsátani ha a férjetek megcsalna, és születne neki egy házasságon kívüli gyereke?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősünk 15 éve házas. Megtudtam hogy kb 10 évvel ezelőtt a férjet "elkapta a hév" és lefeküdt egy másik nővel. A nő terhes lett, megtartotta. Mai napig rendszeresen összejárnak a másik nővel meg a gyerekkel (akit a az új párja a nevére vett, nem is tudja a gyerek hogy nem ő a vérszerinti apja) baráti a viszony a nő és a feleség között. De a feleség is szült 2 gyereket az eset óta. Van aki képes ilyen szintű megbocsátásra? Nem elég hogy együtt maradt a férjjel, szült még 2 gyereket, és barátnők lettek a másik nővel?
2012. máj. 22. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
KIZÁRT!
2012. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég beteges dolog szerintem.
2012. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

05.36

Azért a ti helyzetetek más valamilyen szinten. Mert más dolog az, ha megcsalnak és más ha külön vagyunk. Mert hiába fáj a szakítás, meg hiába érzek még iránta valamit, meg hiába vagyok féltékeny józanul reálisan gondolkodva eljutok addig, hogy mégiscsak külön vagyunk, úgyhogy kicsit durván fogalmazva "nincs jogom" ahhoz, hogy felháborodjak, mivel ha külön vagyunk akkor mindenki azt csinál amit akar. De az, hogy elviseljem, hogy megcsalnak...utána nézegessem, meg nevelgessem, játszak a zabigyerekkel (már bocsánat), jópofizzak azzal akivel megcsaltak, úgy szexeljek a férjemmel, hogy tudom, hogy a másik nővel is úgy csinálta...vagy ha késik azon aggódjak, hogy na vajon most hol és kivel lehet...az mindennek a teteje, beleőrülnék.

2012. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma 5:36 vagyok


Igen valóban más helyzet, de azért elég rosszul esett, hogy ő már az első "külön" estén a nőhöz ment, tehát gondolom addig is ismerte már, csak amíg nem volt kiskapu, nem mert lépni. 3 hónapig jártak össze. A különélés azt jelentette, hogy másik szobába ment aludni, de reggel még én főztem a kávéját én főztem és mostam rá és én ápoltam amikor beteg volt. Ténylegesen külön egy hetet töltöttünk, én akkor kezdtem el neten levelezni egy férfival, majd 5 nap múlva befejeztem vele a "kapcsolatot", utána a következő 4 hónapban már azon voltam, hogy helyrehozzuk a házzasságunkat.

2012. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor te nem mentél külön. Erre mondják tipikusan, nem kell "ennyire helyrehozni" valamit, hogy békególyát csináltál veled maradjon.:(
2012. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Nem illik itelkezni. Ha szeretjük egymast es hibazott igen. Nem kell korlatokat allitani mindenhova. Csak nehogy a vegen miattuk hagyjon el teged....
2016. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!