Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha kiderül, hogy néha szokott drogozni?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt és most kiderült számomra hogy szokott marihuánát fogyasztani. Elmondása szerint csak körülbelül havonta egyszer, vagy legalábbis ennyit vall be. Viszont már más drogokat is kipróbált, de azokat csak egyszer-egyszer, és régebben.


Én nagyon ellene vagyok a drogoknak és nagyot csalódtam most a páromban hogy ez kiderült.


2016. aug. 21. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
ha sokáig együtt lesztek és egyszer megházasodtok, gyereketek lesz, akkor majd el kell menni a suliba a lurkóért hirtelen, mert te defektet kaptál, és a férjed elszívott egy füvet, mert úgy gondolta, most megteheti, úgyse megy sehova, majd a beszívott férjed feltekeredik a gyerekkel egy fára, majd akkor tudni fogod, hogy életedet elcseszted
2016. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Szamomra egy drogos a tarsadalom legalja, meg akkor is ha ritkabban csinalja. Nem maradnek semmi penzert.
2016. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Engem ennyi nem zavarna, együtt is betéphetnénk néha.

Ha viszont valami komolyabbról lenne szó, az már engem is zavarna. De havi egy füves cigi szerintem nem mondható komolynak.

2016. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A havi 1 berúgás is zavarna kérdező?
2016. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!