Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha kiderül, hogy néha szokott drogozni?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt és most kiderült számomra hogy szokott marihuánát fogyasztani. Elmondása szerint csak körülbelül havonta egyszer, vagy legalábbis ennyit vall be. Viszont már más drogokat is kipróbált, de azokat csak egyszer-egyszer, és régebben.


Én nagyon ellene vagyok a drogoknak és nagyot csalódtam most a páromban hogy ez kiderült.


2016. aug. 21. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha téged nagyon zavar, hogy drogozik akkor próbálj dűlőre jutni vele vagy szakíts. Ha havonta 1-szer elszív egy füves cigit az nem olyan vészes. Bár én se járnék olyannal, aki havonta többször füvezik és még más drogokat is kipróbál nem csak régebbről, hanem mostanság is...
2016. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Hát ezt neked kell eldontened(egyebkent mint latod,fel ev utan szereztel rola tudomast,szoval ennyire befolyasolja az eleteteket)

Nekem nem jelentene ez gondot. Azt meg,hogy neked mi fér bele,te tudod

2016. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem gondot jelentene. Nekem a fél év nem tudás nem azt jelentené, mint amit előttem írtak, hogy lám, nem befolyásolja az életünket. Hanem azt, hogy vajon miket hallgat el még, vagy miket fog a jövőben. Én nem maradnék vele, de ez én vagyok, nem szeretem a drogokat (alkohol, cigi, egyéb).
2016. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Hármas válaszolóval értek egyet. Fél évig titkolózott, gyakorlatilag a képedbe hazudott. Miben még ha ebben megtette?
2016. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Végülis nem hazudott, mivel sosem kérdeztem tőle, hogy drogozik-e. (eszembe se jutott ilyesmi). Csak tegnap beszélgettünk és valahogy szóba került.


Nem amiatt haragszom rá mert nem mondta el, hanem magáért a tényért hogy csinálja.

2016. aug. 21. 13:21
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok ellene annak, hogy néha az ember kikapcsolódjon, rágyújtson és eltöltsön egy nyugis estét. Főleg akkor nem ha ezt teljes mértékben tudja kontrollálni, és nincs tőle elvonása.

Itt inkább az a probléma, hogy fél évig nem tudtál erről. Szóval nem vagy neki annyira fontos, nem bízik benned annyira, nem annyira őszinte a kapcsolatotok, hogy egy ilyenről beszélgetni tudjatok.

Egy erős kapcsolat alappillére, a kölcsönös bizalom, őszinteség. Itt egyik sem látható..

Alapból nem igazán lehetsz felnőtt, ha egy ilyen dolog miatt már szakítanál valakivel, főleg hogy nem írtad milyen hatással van rá. Ergo fél éve minden happy, majd kiderül egy ilyen és szakítás?

Hol a szeretet, ha nem a probléma megoldása az elsőszámú cél, hanem azonnal a két legszélsőségesebb dolog, hogy vagy szakítás vagy együtt maradás?


Beszélgetni kéne, és megérteni a párod. Gondolom a kedvedért eltudná hagyni azt a havi egyet is, ha ekkora problémát okoz neked.

2016. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem gond lenne. Nem azért, mert néha elszív egy füves cigit. Nem gondolom, hogy attól nagy baja lehet. De ha már mást is, az elég gáz.

És a legjobban az zavarna, hogy ez illegális. Bármikor gond lehet belőle. Meg akkor azért lehetnek zavaros ismerősei is, akiktől veszi. Nem szeretnék ilyen társaságban lenni. Meg nem akarok semmi ilyenbe belekeveredni.

2016. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy jó lenne ha abbahagyná, de ideges lett hogy mit szólok bele és nem az én gondom, és ne csesztessem ezzel..
2016. aug. 21. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg olyan ritkán füzeik, miért reagálta ennyire túl? És igenis a te dolgod.
2016. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
"de ideges lett hogy mit szólok bele " Ezen erősen gondolkodj el.
2016. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!