Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam vagy megvárjam,...

Felhívjam vagy megvárjam, hogy Ő hívjon ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk, de én nem szeretném elveszíteni.

Ő is máshol van jelenleg és én is.

Napközben amikor hívtam azt mondta, hogy ha ráér majd hív.

Délután amikor hívtam azt mondta, majd estére hív.

Már 22 óra, de még nem hívott.

Te mit tennél a helyemben?

Felhívnád vagy megvárnád, amíg hiányzol Neki és felhív Ő?

Köszi, ha segítesz!


2010. ápr. 19. 22:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

3 éves a Babánk.

Amióta Ő megszületett már nem érzem, hogy közeledne sajnos.

Igen ez alatt sajnos mindenféle közeledést értek.

Együtt élünk.

Sajnos kb. azóta mióta nem keresek többet, nem érzem, hogy fontos vagyok Neki.

Nem változtam a szülés óta szinte semmit szerencsémre.

Sajnos nem csábul el vagy már én sem értek Hozzá.

A fehérneműk nem érdeklik.

A Gyermeket a Nagymama sajnos soha nem vállalja be, így nem is tudnánk csak kettesben lenni, csak éjszaka úgy, hogy Ő a másik szobában van.

Ha a fejéhez vágok valamit, még Ő sértődik meg.

Úgy érzem, hogy Lányunk születése óta a kapcsolatunkért csak én teszek.

Teljesen egyoldalúnak érzem sajnos.

Ez az, "Ő nem is akarja helyrehozni, csak elfogadja, amit kap, mert úgy kényelmes".

Köszönöm, ha segítesz!!!

2010. ápr. 20. 00:36
 12/17 anonim ***** válasza:

A gyereket "paszold" le egy megbizható barátnőnek, egy üveg italal menj el hozá valamelyik este és béküljetek ki. Talán kibékültök, ha nem neked mindenképp lesz egy jó estéd és ha ezután se jellentkezik rúgd ki.

Fordulj ügyvédhez perelj a gyerekterásért, és egyezetek meg egy normál láthatási időben. Ha nem törödöm nem szeret kár rá időt pazarolni.

2010. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindketten makacsok vagytok. Egyszer az egyik ismerősöm azt tanácsolta nekem (mert hasonló helyzetben voltam), hogy ilyen esetben a nő okosabb és neki kell irányítani mert ha nem akkor elveszíti a párját. Ezt egy elvált nő mondta nekem, akihez nős pasik jártak "a nyugalom szigetére".

A második gyerekem születése után a párom nem közeledett. Sokáig nem volt szex és már nagyon ki voltam akadva. Ingerlékeny, morgós, hisztis voltam (a soraidat olvasva szerintem te is ilyen vagy). Próbáltam vele beszélni, de mindhiába. Nagyon sok kérdést és választ olvastam itt. Sokat tanultam a fiatalok kérdéseiből is kicsit lejjebb görgetve az egeret. Én kezdtem közeledni a párom felé. Először furcsa volt, döcögős, szinte nevetséges. Ő is azt mondta, hogy ha én közeledek nem fog elutasítani. Egy masszázs vagy bármi (az enyém is konzervatív, nincs oda a szexis fehérneműért, de érdekes most azt sem utasította vissza). Legyél vele kedves. A férfiak szeretik ha a nők támadják le őket és nem csak lefekszenek és várják a végét. Hidd el egy idő után ő is fog közeledni hozzád.

Azt még elárulom a legjobb szex akkor van ha én támadom le őt, akkor egészen odavan (már szinte profi lettem).

Tehát fogd a telefont és hívd haza, kérj tőle bocsánatot (mert hisztis voltál) és gondold át hogyan tovább. Ha szereted tegyél meg mindent a kapcsolatodért.

Szerintem nem a pénz az oka (én is abban az időben mindenre ráfogtam).

Sok sikert.

2010. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Azt mondogatja, ha vége, akkor a Gyermekét sem akarja többet látni!

Eddig csak Ő volt makacs, de már én is besokaltam.

Sajnos én nem tudom, hogy hogyan kellene irányítani.

Hát ez az, ha Valaki nem kapja meg azt, amire szüksége van, akkor egy idő után belefárad és feladja, én minden mást lenyelek, de a szeretetére szükségem van, mert különben ingerlékeny vagyok és nem kiegyensúllyozott.

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 20. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:

"Azt mondogatja, ha vége, akkor a Gyermekét sem akarja többet látni!"


Ezzel zsarol téged. Ha lelépsz, akkor képes lemondani a gyerekről és nem támogat. Ezzel tart sakkban!


ezért nem fogok gyereket szülni! Nem ettem én meszet!

2010. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én elhagynám. Nem értem a gondolkodásodat egyébként... Tény, hogy ez a pasi nem szeret téged, mert ha szeretne közeledne, hiányoznál neki és munka után nem a haverjaival sörözne hanem veletek lenne. Az én párom mért nem jár el itthonról?? Mert jól érzi magát itthon velünk, a tied meg nem. Lehet, sőt biztos, hogy ez mind a kettőtök hibája és hanyagsága eredménye. Attól hogy egy nőnek születik egy gyereke még nem áll meg a világ, mielőtt a gyereked megszületett a párod volt a mindened, őt szeretetted a világon a legjobban, most itt a gyerek, evidens hogy ő fontosabb, sok idő elmegy rá, törődni kell vele, gondozni kell mert saját maga képtelen ellátni magát, DE a párod még ugyan úgy a párod maradt és neked ugyanúgy meg kell állni a helyed szeretőként és társként mint az előtt csak most anyaként is helyt kell állnod. Lehetséges, hogy itt voltál "kevés" és ezért távolodtatok el egymástól. Visszatérve a párodra, gondold át és ha tényleg ilyen szörnyű a helyzet ahogy vázolod hagyd el, mert szerintem ez a pasi nem szeret se téged se a lányotokat, aki ilyet mond, hogy ha szétmentek nem akarja látni a gyerekét az nem apa. Legjobban szegény kislányt sajnálom, kár érte, hogy ilyen kesz-kusza családja van:(
2010. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem szeret? Lehet, hogy Ő ilyen fajta és az első 3-4 évben megjátszotta magát?! Lehet, hogy a Gyermekünkig eljátszotta a jófiút és valószínű, hogy ez is nagyon nehéz volt Neki. A párom egyforma fontos a Gyermekeimmel és édesanyámmal és ugyanúgy törődök Vele, mint azelőtt. Nagyon szörnyű a kapcsolatunk, de sajnos imádom Őt! Sajnos mindig a Gyermekek húzzák a rövidebbet.
2010. nov. 9. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!