Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhivjam? Vagy megvárjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhivjam? Vagy megvárjam amig ő hív?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,, mindketten 16évesek vagyunk.. azokon a napokon mikor nem találkozunk este mindig telefonálunk.. (hozzáteszem napközbe nem szoktunk beszélni,, MSNenen csak ha nagyon fontos, inkább e-mailozunk de azt se gyakran) Hétfőn emailoztunk, mondta, hogy egyik rokona jön hozzájuk látogatóba és vele lesz aznap, majd este beszélünk.. este 9kor felhív, hogy ma nem tudunk beszélni, mivel a rokona ottalszik.. nem esett jól, hogy egész nap meg se kérdezi, hogy mi van velem.. este pedig így leráz, pedig egy 10percre igazán félrevonulhatott volna.Kicsit mérges lettem rá.. aztán kedden nem is írtam neki e-mailt ő pedig csak annyit írt, hogy ne haragudjak és odaírta, hogy inkább nem ír nekem semmit. nem írtam rá választ.. egész nap nem írt nekem semmit nem is hívott fel, hogy mi van velem.Este pedig küldte az smst h " ma se tudlak felhívni, de inkább nem mondom meg hogy miért " .. erre én írtam neki egy e-mailt, hogy mérges vagyok rá, és hogy már unom amit csinál ( nem ez volt az eslő eset, hogy igy viselkedik velem) .. és itt van a mai nap.. rejtve voltam MSNen láttam feljön.. nem jöttem fel, gondoltam majd ha hív, vagy valami feljövök.. aztán gyorsan el is ment MSNről.. és a tegnap esti e-mailomra se válaszolt..egyszerüen ugyérzem, hogy lesz*r.. mérges és szomorú is vagyok most egyszerre és nem tudom , hogy mit csináljak :/

Tanácsok??

köszi aki elolvasta : )


2009. jún. 23. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen eltúlzod!

nem kell ennyire felfújni a dolgot. Nem ér rá, és kész.

De sok ilyen lesz még!

Szerintem kérj tőle bocsánatot, vagy csak írd neki, hogy nem haragszol, és akkor majd hívni fog.

Külömben is kell egy kis távollét, csak erősíti a kapcsolatot.


Ha hozzád jönne egy rokonod, neked is otthon kellene lenned. Ez így természetes. Főleg ennyi idősen.



22/l

2009. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

napközbe mért nem beszéltek?

Egyébként ha fontos lennél neki akkor küzdene érted és keresne minden alkalmat, h veled legyen vagy beszéljen, hallja a hangod....de a fiúknál néha van ez így, h egyszer csak megismer rendesen és kiderül számukra, h belül közel sem vagy olyan tökéletes mint kívül, h neked is vannak problémáid, h neked is lehet rossz napod...és ha észre veszik, h már nem is érdekelne anyira, akk besértődnek...és elvárják, h te kérj bocsánatot NE HÍVD FEl..ne is keresd, ha fontos vagy neki, rá fog jönni, h megbántott és keresni fog, ha nem akk egy köcsög volt és ne is foglalkozz vele...

2009. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha hozzám jönne a rokonom én írnék neki napi 1 smst.. ő megis ígérte, hogy ír ..vártam de hiába ,, és már nincs ma ott a rokona mégse írt nekem semmit
2009. jún. 23. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
én a helyedbe nem foglalkoznék vele, ő bántott meg és ezt gondolom tudja is, tehát várd a bocsánat kérést és nehogy te esedezz előtte!
2009. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
napközbe azért nem mert ő nem szeret MSNezni és én ezt tiszteletben is tartom, és este ingyenes a telefon.. azért este ,, és sztem jogos, hogy mérges vagyok hiszen már 2nap után hiányzik..
2009. jún. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!