Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam? Keressem? Nem tudom mit tegyek.16/L

Figyelt kérdés

Szóval... pasimmal ( 20éves) kicsit furcsa most a helyzet.

Vasrnap egyutt voltunk. Volt egy rendezvény, kupameccs, ottvoltunk pasimmal, de láttam rajta, hogy valami baja van, és én is kivoltam borulva, mert azthittem, hogy miattam.

Aztán már ment haza, majd este még eljott. Akkor meccs után voltak balhék, az egyik miattam volt. Egy csávo nagyon részeg volt és kotekedett mindenkibe, belém is.. nekem akart jonni, majdnem lerúgott. Én nem tudtam mit tenni, annyira lesokkolt ez az egész. Korulottem mindenki más részeg volt 1-2 személyen kívül, ők látták, hogy mi volt. Szóltam apámnak, hogy állitsa le, meglett a nagy veszekedés... erre megérkezett pasim. Ő nem tudta hogy mi miért van. Elmondtam neki, de nem hitt nekem, inkább hitt azoknak akik segg részegek voltak, és már azt sem tudták, hogy mi van veluk, csak azt hajtották, ogy én kavarom a szart, meg hogy találgatok, csak azért mert ha nem adtak volna igazat a csávonak, akkor mindenkinek nekiment volna. Utána enyhultek a dolgok. Elmentunk én, pasim, barátnőm és a pasija egy kicsit bulizgatni, de nem tudtam jól érezni magam, mivel pasim nem szólt hozzám, de már nagyon részeg volt. Beszélni akartam vele.. de ő nem akart. Majd később rávettem, és azt mondta, hogy én milyen hisztis vagyok, hogy mért szóltam apámnak, meg stb ... nem bírta felfogni a dolgokat.. utána még én éreztem magam bűnösnek.

Aztán azt mondta, hogy szakítsunk, hogy szeret, de jobb lenne neki egyedul, utána azt mondta, hogy tartsunk szünetet. Sírt nekem, engem is a sírás kíntatott. Mondtam neki, hogy nem akarom elveszíteni, érte bármire képes vagyok. Majd mondtam, hogy én nembírok tovább ottmaradni, és hogy megyek inkább haza, szomorú volt, átölelt. Mondta hogy másnap felhív. És elmentem, hazafelé csak sírtam.

De nem hívott. Ma is várom a hívását, de még mindig semmi. :( én ezt nem bírom. Nagyon félek hogy elveszítem. Azt sem tudom igazából, hogy mi a baja, mert nem mondta el. Az is igaz, hogy ittas volt. Most nem tudom mit tegyek, felhívjam én? .. De volt már így máskor is, hogy szunetet tartottunk, de másnap felhívott, hogy szeret és hogy nem bírja ki nélkülem. Azóta minden rendben volt, de most?! ... Értelmes válaszokat kérlek!


2011. aug. 2. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel, ha eddig nem keresett, semmit sem veszíthetsz.
2011. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem egy szarkavaró hisztis ku*va vagy
2011. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!